Розклад руху маршруту 60
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Zawadzkiego Kościół (32141)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:45 | 5:00 5:14 5:24 5:39 5:56 | 6:06 6:11 6:26 6:36 6:41 6:56 | 7:10 7:22 7:34 7:46 7:58 | 8:11 8:26 8:44 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:41 14:56 | 15:10 15:22 15:34 15:46 15:59 | 16:11 16:26 16:41 16:56 | 17:11 17:26 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:28 20:55 | 21:25 21:55 | 22:25 22:55 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:45 |
---|---|
5 | 5:00 5:14 5:24 5:39 5:56 |
6 | 6:06 6:11 6:26 6:36 6:41 6:56 |
7 | 7:10 7:22 7:34 7:46 7:58 |
8 | 8:11 8:26 8:44 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:41 14:56 |
15 | 15:10 15:22 15:34 15:46 15:59 |
16 | 16:11 16:26 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:26 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:28 20:55 |
21 | 21:25 21:55 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:45 | 5:00 5:14 5:24 5:39 5:56 | 6:11 6:26 6:41 6:56 | 7:11 7:26 7:41 7:56 | 8:11 8:26 8:44 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:41 14:56 | 15:11 15:26 15:41 15:56 | 16:11 16:26 16:41 16:56 | 17:11 17:26 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:28 20:55 | 21:25 21:55 | 22:25 22:55 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:45 |
---|---|
5 | 5:00 5:14 5:24 5:39 5:56 |
6 | 6:11 6:26 6:41 6:56 |
7 | 7:11 7:26 7:41 7:56 |
8 | 8:11 8:26 8:44 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:41 14:56 |
15 | 15:11 15:26 15:41 15:56 |
16 | 16:11 16:26 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:26 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:28 20:55 |
21 | 21:25 21:55 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:46 | 5:10 5:22 5:52 | 6:16 6:40 | 7:04 7:09 7:28 7:52 | 8:16 8:40 | 9:04 9:28 9:52 | 10:16 10:40 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:24 14:44 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:24 16:44 | 17:04 17:24 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:28 20:55 | 21:25 21:55 | 22:25 22:55 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:46 |
---|---|
5 | 5:10 5:22 5:52 |
6 | 6:16 6:40 |
7 | 7:04 7:09 7:28 7:52 |
8 | 8:16 8:40 |
9 | 9:04 9:28 9:52 |
10 | 10:16 10:40 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:24 14:44 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:24 16:44 |
17 | 17:04 17:24 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:28 20:55 |
21 | 21:25 21:55 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:55 | 5:25 5:55 | 6:20 6:25 6:55 | 7:25 7:55 | 8:25 8:55 | 9:25 9:55 | 10:25 10:52 | 11:16 11:40 | 12:04 12:28 12:52 | 13:16 13:40 | 14:04 14:28 14:52 | 15:16 15:40 | 16:04 16:28 16:52 | 17:16 17:40 | 18:04 18:28 18:55 | 19:25 19:55 | 20:25 20:55 | 21:25 21:55 | 22:25 22:55 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:55 |
---|---|
5 | 5:25 5:55 |
6 | 6:20 6:25 6:55 |
7 | 7:25 7:55 |
8 | 8:25 8:55 |
9 | 9:25 9:55 |
10 | 10:25 10:52 |
11 | 11:16 11:40 |
12 | 12:04 12:28 12:52 |
13 | 13:16 13:40 |
14 | 14:04 14:28 14:52 |
15 | 15:16 15:40 |
16 | 16:04 16:28 16:52 |
17 | 17:16 17:40 |
18 | 18:04 18:28 18:55 |
19 | 19:25 19:55 |
20 | 20:25 20:55 |
21 | 21:25 21:55 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 20.01.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska — Rubież | ||
4 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
3 | Ku Słońcu | ||
3 | Kmieca | ||
1 | Taczaka | ||
2 | Łukasińskiego | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Unii Lubelskiej Szpital | |
2 | 1 | Unii Lubelskiej | |
4 | 2 | Łękno | |
6 | 2 | Teatr Letni | |
7 | 1 | Słowackiego | |
10 | 3 | Kołłątaja | |
12 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
15 | 3 | Sczanieckiej | |
16 | 1 | Fabryka Wody | |
17 | 1 | 1 Maja Business Park | |
19 | 2 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою