Розклад руху маршруту 60
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Ofiar Oświęcimia (14211)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:55 | 5:10 5:24 5:34 5:49 | 6:06 6:16 6:21 6:36 6:47 6:52 | 7:08 7:22 7:34 7:47 7:59 | 8:10 8:23 8:37 8:55 | 9:15 9:35 9:55 | 10:15 10:35 10:55 | 11:15 11:35 11:55 | 12:15 12:35 12:55 | 13:15 13:35 13:52 | 14:08 14:23 14:38 14:53 | 15:08 15:22 15:34 15:46 15:58 | 16:11 16:23 16:38 16:53 | 17:07 17:22 17:37 17:55 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:38 | 21:05 21:35 | 22:05 22:35 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:55 |
---|---|
5 | 5:10 5:24 5:34 5:49 |
6 | 6:06 6:16 6:21 6:36 6:47 6:52 |
7 | 7:08 7:22 7:34 7:47 7:59 |
8 | 8:10 8:23 8:37 8:55 |
9 | 9:15 9:35 9:55 |
10 | 10:15 10:35 10:55 |
11 | 11:15 11:35 11:55 |
12 | 12:15 12:35 12:55 |
13 | 13:15 13:35 13:52 |
14 | 14:08 14:23 14:38 14:53 |
15 | 15:08 15:22 15:34 15:46 15:58 |
16 | 16:11 16:23 16:38 16:53 |
17 | 17:07 17:22 17:37 17:55 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:38 |
21 | 21:05 21:35 |
22 | 22:05 22:35 |
23 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:55 | 5:10 5:24 5:34 5:49 | 6:06 6:21 6:36 6:51 | 7:06 7:21 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:54 | 9:14 9:34 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:51 | 14:06 14:21 14:36 14:51 | 15:06 15:21 15:36 15:51 | 16:06 16:21 16:36 16:51 | 17:06 17:21 17:36 17:54 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:38 | 21:05 21:35 | 22:05 22:35 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:55 |
---|---|
5 | 5:10 5:24 5:34 5:49 |
6 | 6:06 6:21 6:36 6:51 |
7 | 7:06 7:21 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:54 |
9 | 9:14 9:34 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:51 |
14 | 14:06 14:21 14:36 14:51 |
15 | 15:06 15:21 15:36 15:51 |
16 | 16:06 16:21 16:36 16:51 |
17 | 17:06 17:21 17:36 17:54 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:38 |
21 | 21:05 21:35 |
22 | 22:05 22:35 |
23 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:56 | 5:20 5:32 | 6:02 6:26 6:50 | 7:14 7:19 7:38 | 8:02 8:26 8:50 | 9:14 9:38 | 10:02 10:26 10:50 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:54 | 15:14 15:34 15:54 | 16:14 16:34 16:54 | 17:14 17:34 17:54 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:38 | 21:05 21:35 | 22:05 22:35 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:56 |
---|---|
5 | 5:20 5:32 |
6 | 6:02 6:26 6:50 |
7 | 7:14 7:19 7:38 |
8 | 8:02 8:26 8:50 |
9 | 9:14 9:38 |
10 | 10:02 10:26 10:50 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:54 |
15 | 15:14 15:34 15:54 |
16 | 16:14 16:34 16:54 |
17 | 17:14 17:34 17:54 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:38 |
21 | 21:05 21:35 |
22 | 22:05 22:35 |
23 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:35 | 6:05 6:30 6:35 | 7:05 7:35 | 8:05 8:35 | 9:05 9:35 | 10:05 10:35 | 11:02 11:26 11:50 | 12:14 12:38 | 13:02 13:26 13:50 | 14:14 14:38 | 15:02 15:26 15:50 | 16:14 16:38 | 17:02 17:26 17:50 | 18:14 18:38 | 19:05 19:35 | 20:05 20:35 | 21:05 21:35 | 22:05 22:35 | 23:05 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:05 5:35 |
---|---|
6 | 6:05 6:30 6:35 |
7 | 7:05 7:35 |
8 | 8:05 8:35 |
9 | 9:05 9:35 |
10 | 10:05 10:35 |
11 | 11:02 11:26 11:50 |
12 | 12:14 12:38 |
13 | 13:02 13:26 13:50 |
14 | 14:14 14:38 |
15 | 15:02 15:26 15:50 |
16 | 16:14 16:38 |
17 | 17:02 17:26 17:50 |
18 | 18:14 18:38 |
19 | 19:05 19:35 |
20 | 20:05 20:35 |
21 | 21:05 21:35 |
22 | 22:05 22:35 |
23 | 23:05 |
Діє з 20.01.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska — Rubież | ||
4 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
3 | Ku Słońcu | ||
3 | Kmieca | ||
1 | Taczaka | ||
2 | Łukasińskiego | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Unii Lubelskiej Szpital | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
2 | Łękno | ||
2 | Teatr Letni | ||
1 | Słowackiego | ||
3 | Kołłątaja | ||
2 | Ofiar Oświęcimia (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Sczanieckiej | |
4 | 1 | Fabryka Wody | |
5 | 1 | 1 Maja Business Park | |
7 | 2 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою