Розклад руху маршруту 60
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Cukrowa (23911)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:52 | 5:17 5:34 5:49 | 6:04 6:19 6:33 6:46 6:56 | 7:06 7:18 7:31 7:46 | 8:03 8:08 8:21 8:26 8:41 | 9:01 9:21 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:31 14:44 14:55 | 15:06 15:18 15:30 15:43 15:57 | 16:12 16:28 16:34 16:44 | 17:02 17:20 17:25 17:40 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:06 20:33 20:38 | 21:03 21:33 | 22:03 22:33 | 23:03 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:52 |
---|---|
5 | 5:17 5:34 5:49 |
6 | 6:04 6:19 6:33 6:46 6:56 |
7 | 7:06 7:18 7:31 7:46 |
8 | 8:03 8:08 8:21 8:26 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:31 14:44 14:55 |
15 | 15:06 15:18 15:30 15:43 15:57 |
16 | 16:12 16:28 16:34 16:44 |
17 | 17:02 17:20 17:25 17:40 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:06 20:33 20:38 |
21 | 21:03 21:33 |
22 | 22:03 22:33 |
23 | 23:03 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:52 | 5:17 5:34 5:49 | 6:04 6:19 6:33 6:48 | 7:03 7:18 7:33 7:48 | 8:03 8:21 8:41 8:46 | 9:01 9:21 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:46 | 15:01 15:16 15:30 15:46 | 16:01 16:16 16:32 16:47 | 17:02 17:20 17:25 17:40 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:06 20:11 20:33 | 21:03 21:33 | 22:03 22:33 | 23:03 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:52 |
---|---|
5 | 5:17 5:34 5:49 |
6 | 6:04 6:19 6:33 6:48 |
7 | 7:03 7:18 7:33 7:48 |
8 | 8:03 8:21 8:41 8:46 |
9 | 9:01 9:21 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:46 |
15 | 15:01 15:16 15:30 15:46 |
16 | 16:01 16:16 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:20 17:25 17:40 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:06 20:11 20:33 |
21 | 21:03 21:33 |
22 | 22:03 22:33 |
23 | 23:03 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 5:30 5:54 | 6:18 6:42 | 7:06 7:30 7:54 | 8:18 8:42 | 9:05 9:29 9:53 | 10:17 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:02 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:06 20:33 | 21:03 21:33 | 22:03 22:33 | 23:03 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:00 5:30 5:54 |
---|---|
6 | 6:18 6:42 |
7 | 7:06 7:30 7:54 |
8 | 8:18 8:42 |
9 | 9:05 9:29 9:53 |
10 | 10:17 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:02 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:06 20:33 |
21 | 21:03 21:33 |
22 | 22:03 22:33 |
23 | 23:03 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:03 5:33 | 6:03 6:33 | 7:03 7:33 | 8:03 8:33 | 9:02 9:32 | 10:02 10:29 10:53 | 11:17 11:41 | 12:05 12:29 12:53 | 13:17 13:41 | 14:05 14:29 14:53 | 15:17 15:41 | 16:05 16:29 16:53 | 17:17 17:41 | 18:06 18:33 | 19:03 19:33 | 20:03 20:33 | 21:03 21:33 | 22:03 22:33 | 23:03 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:03 5:33 |
---|---|
6 | 6:03 6:33 |
7 | 7:03 7:33 |
8 | 8:03 8:33 |
9 | 9:02 9:32 |
10 | 10:02 10:29 10:53 |
11 | 11:17 11:41 |
12 | 12:05 12:29 12:53 |
13 | 13:17 13:41 |
14 | 14:05 14:29 14:53 |
15 | 15:17 15:41 |
16 | 16:05 16:29 16:53 |
17 | 17:17 17:41 |
18 | 18:06 18:33 |
19 | 19:03 19:33 |
20 | 20:03 20:33 |
21 | 21:03 21:33 |
22 | 22:03 22:33 |
23 | 23:03 |
Діє з 20.01.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Klonowica Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Cukrowa (поточна зупинка) | |||
3 | 3 | Cukrowa Uniwersytet | |
6 | 3 | Krakowska Uniwersytet | |
7 | 1 | Zielona | |
8 | 1 | Poronińska | |
9 | 1 | Krakowska — Rubież | |
13 | 4 | Wrocławska | |
14 | 1 | Kwiatowa | |
17 | 3 | Ku Słońcu | |
20 | 3 | Kmieca | |
21 | 1 | Taczaka | |
23 | 2 | Łukasińskiego | |
24 | 1 | Kleeberga | |
25 | 1 | Reduty Ordona | |
27 | 2 | Wernyhory | |
28 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
29 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
30 | 1 | Unii Lubelskiej Szpital | |
31 | 1 | Unii Lubelskiej | |
33 | 2 | Łękno | |
35 | 2 | Teatr Letni | |
36 | 1 | Słowackiego | |
39 | 3 | Kołłątaja | |
41 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
44 | 3 | Sczanieckiej | |
45 | 1 | Fabryka Wody | |
46 | 1 | 1 Maja Business Park | |
48 | 2 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою