Розклад руху маршруту 60
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Unii Lubelskiej Szpital (32012)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:46 | 5:01 5:15 5:25 5:40 5:57 | 6:07 6:12 6:27 6:37 6:42 6:57 | 7:11 7:23 7:35 7:47 7:59 | 8:12 8:27 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:42 13:57 | 14:12 14:27 14:42 14:57 | 15:11 15:23 15:35 15:47 | 16:00 16:12 16:27 16:42 16:57 | 17:12 17:27 17:45 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:29 20:56 | 21:26 21:56 | 22:26 22:56 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:46 |
---|---|
5 | 5:01 5:15 5:25 5:40 5:57 |
6 | 6:07 6:12 6:27 6:37 6:42 6:57 |
7 | 7:11 7:23 7:35 7:47 7:59 |
8 | 8:12 8:27 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:42 13:57 |
14 | 14:12 14:27 14:42 14:57 |
15 | 15:11 15:23 15:35 15:47 |
16 | 16:00 16:12 16:27 16:42 16:57 |
17 | 17:12 17:27 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:29 20:56 |
21 | 21:26 21:56 |
22 | 22:26 22:56 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:46 | 5:01 5:15 5:25 5:40 5:57 | 6:12 6:27 6:42 6:57 | 7:12 7:27 7:42 7:57 | 8:12 8:27 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:42 13:57 | 14:12 14:27 14:42 14:57 | 15:12 15:27 15:42 15:57 | 16:12 16:27 16:42 16:57 | 17:12 17:27 17:45 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:29 20:56 | 21:26 21:56 | 22:26 22:56 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:46 |
---|---|
5 | 5:01 5:15 5:25 5:40 5:57 |
6 | 6:12 6:27 6:42 6:57 |
7 | 7:12 7:27 7:42 7:57 |
8 | 8:12 8:27 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:42 13:57 |
14 | 14:12 14:27 14:42 14:57 |
15 | 15:12 15:27 15:42 15:57 |
16 | 16:12 16:27 16:42 16:57 |
17 | 17:12 17:27 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:29 20:56 |
21 | 21:26 21:56 |
22 | 22:26 22:56 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:47 | 5:11 5:23 5:53 | 6:17 6:41 | 7:05 7:10 7:29 7:53 | 8:17 8:41 | 9:05 9:29 9:53 | 10:17 10:41 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:05 15:25 15:45 | 16:05 16:25 16:45 | 17:05 17:25 17:45 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:29 20:56 | 21:26 21:56 | 22:26 22:56 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:47 |
---|---|
5 | 5:11 5:23 5:53 |
6 | 6:17 6:41 |
7 | 7:05 7:10 7:29 7:53 |
8 | 8:17 8:41 |
9 | 9:05 9:29 9:53 |
10 | 10:17 10:41 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:05 15:25 15:45 |
16 | 16:05 16:25 16:45 |
17 | 17:05 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:29 20:56 |
21 | 21:26 21:56 |
22 | 22:26 22:56 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:56 | 5:26 5:56 | 6:21 6:26 6:56 | 7:26 7:56 | 8:26 8:56 | 9:26 9:56 | 10:26 10:53 | 11:17 11:41 | 12:05 12:29 12:53 | 13:17 13:41 | 14:05 14:29 14:53 | 15:17 15:41 | 16:05 16:29 16:53 | 17:17 17:41 | 18:05 18:29 18:56 | 19:26 19:56 | 20:26 20:56 | 21:26 21:56 | 22:26 22:56 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:56 |
---|---|
5 | 5:26 5:56 |
6 | 6:21 6:26 6:56 |
7 | 7:26 7:56 |
8 | 8:26 8:56 |
9 | 9:26 9:56 |
10 | 10:26 10:53 |
11 | 11:17 11:41 |
12 | 12:05 12:29 12:53 |
13 | 13:17 13:41 |
14 | 14:05 14:29 14:53 |
15 | 15:17 15:41 |
16 | 16:05 16:29 16:53 |
17 | 17:17 17:41 |
18 | 18:05 18:29 18:56 |
19 | 19:26 19:56 |
20 | 20:26 20:56 |
21 | 21:26 21:56 |
22 | 22:26 22:56 |
Діє з 20.01.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska — Rubież | ||
4 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
3 | Ku Słońcu | ||
3 | Kmieca | ||
1 | Taczaka | ||
2 | Łukasińskiego | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Unii Lubelskiej Szpital (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Unii Lubelskiej | |
3 | 2 | Łękno | |
5 | 2 | Teatr Letni | |
6 | 1 | Słowackiego | |
9 | 3 | Kołłątaja | |
11 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
14 | 3 | Sczanieckiej | |
15 | 1 | Fabryka Wody | |
16 | 1 | 1 Maja Business Park | |
18 | 2 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою