Розклад руху маршруту 60
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Taczaka (34121)
- Напрямок: Cukrowa
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:33 4:53 | 5:13 5:28 5:43 5:53 5:58 | 6:14 6:29 6:44 6:58 | 7:08 7:18 7:28 7:38 7:48 | 8:00 8:15 8:32 8:52 | 9:12 9:32 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:07 13:12 13:32 13:52 | 14:07 14:12 14:25 14:30 14:46 14:59 | 15:11 15:23 15:35 15:47 | 16:01 16:16 16:31 16:45 | 17:00 17:15 17:32 17:52 | 18:11 18:31 18:51 | 19:11 19:31 19:51 | 20:11 20:37 | 21:07 21:37 | 22:07 22:37 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:33 4:53 |
---|---|
5 | 5:13 5:28 5:43 5:53 5:58 |
6 | 6:14 6:29 6:44 6:58 |
7 | 7:08 7:18 7:28 7:38 7:48 |
8 | 8:00 8:15 8:32 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:07 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:07 14:12 14:25 14:30 14:46 14:59 |
15 | 15:11 15:23 15:35 15:47 |
16 | 16:01 16:16 16:31 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:32 17:52 |
18 | 18:11 18:31 18:51 |
19 | 19:11 19:31 19:51 |
20 | 20:11 20:37 |
21 | 21:07 21:37 |
22 | 22:07 22:37 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:33 4:53 | 5:13 5:28 5:43 5:53 5:58 | 6:14 6:29 6:44 | 7:00 7:15 7:30 7:45 | 8:00 8:15 8:32 8:52 | 9:12 9:32 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:07 13:12 13:32 13:52 | 14:07 14:12 14:30 14:45 | 15:00 15:15 15:30 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:32 17:52 | 18:11 18:31 18:51 | 19:11 19:31 19:51 | 20:11 20:37 | 21:07 21:37 | 22:07 22:37 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:33 4:53 |
---|---|
5 | 5:13 5:28 5:43 5:53 5:58 |
6 | 6:14 6:29 6:44 |
7 | 7:00 7:15 7:30 7:45 |
8 | 8:00 8:15 8:32 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:07 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:07 14:12 14:30 14:45 |
15 | 15:00 15:15 15:30 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:32 17:52 |
18 | 18:11 18:31 18:51 |
19 | 19:11 19:31 19:51 |
20 | 20:11 20:37 |
21 | 21:07 21:37 |
22 | 22:07 22:37 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:38 | 5:08 5:28 5:52 | 6:16 6:40 | 7:04 7:28 7:52 | 8:16 8:40 | 9:04 9:28 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:10 16:30 16:50 | 17:10 17:30 17:50 | 18:10 18:30 18:52 | 19:16 19:40 | 20:07 20:37 | 21:07 21:37 | 22:07 22:37 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:38 |
---|---|
5 | 5:08 5:28 5:52 |
6 | 6:16 6:40 |
7 | 7:04 7:28 7:52 |
8 | 8:16 8:40 |
9 | 9:04 9:28 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:10 16:30 16:50 |
17 | 17:10 17:30 17:50 |
18 | 18:10 18:30 18:52 |
19 | 19:16 19:40 |
20 | 20:07 20:37 |
21 | 21:07 21:37 |
22 | 22:07 22:37 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:42 | 5:12 5:37 | 6:07 6:37 | 7:07 7:37 | 8:07 8:37 | 9:07 9:37 | 10:04 10:28 10:52 | 11:16 11:40 | 12:04 12:28 12:52 | 13:16 13:40 | 14:04 14:28 14:52 | 15:16 15:40 | 16:04 16:28 16:52 | 17:16 17:40 | 18:07 18:37 | 19:07 19:37 | 20:07 20:37 | 21:07 21:37 | 22:07 22:37 | |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 4:42 |
---|---|
5 | 5:12 5:37 |
6 | 6:07 6:37 |
7 | 7:07 7:37 |
8 | 8:07 8:37 |
9 | 9:07 9:37 |
10 | 10:04 10:28 10:52 |
11 | 11:16 11:40 |
12 | 12:04 12:28 12:52 |
13 | 13:16 13:40 |
14 | 14:04 14:28 14:52 |
15 | 15:16 15:40 |
16 | 16:04 16:28 16:52 |
17 | 17:16 17:40 |
18 | 18:07 18:37 |
19 | 19:07 19:37 |
20 | 20:07 20:37 |
21 | 21:07 21:37 |
22 | 22:07 22:37 |
Діє з 20.01.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Antosiewicza | ||
1 | 1 Maja Business Park | ||
2 | Fabryka Wody | ||
2 | Sczanieckiej | ||
1 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Słowackiego | ||
1 | Teatr Letni | ||
3 | Łękno | ||
2 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
2 | Unii Lubelskiej Szpital | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
Klonowica Zajezdnia (кінцева зупинка) | |||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Reduty Ordona | ||
1 | Kleeberga | ||
3 | Łukasińskiego | ||
1 | Taczaka (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Kmieca | |
3 | 1 | Ku Słońcu | |
6 | 3 | Kwiatowa | |
9 | 3 | Wrocławska | |
11 | 2 | Krakowska — Rubież | |
12 | 1 | Poronińska | |
13 | 1 | Zielona | |
14 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
17 | 3 | Cukrowa Uniwersytet | |
18 | 1 | Cukrowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою