Розклад руху маршруту 60
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Kmieca (35441)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 5:31 5:48 | 6:03 6:18 6:33 6:48 | 7:01 7:13 7:25 7:37 7:50 | 8:03 8:18 8:23 8:36 8:41 8:56 | 9:16 9:36 9:56 | 10:16 10:36 10:56 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:16 13:33 13:48 | 14:03 14:18 14:33 14:48 | 15:01 15:13 15:25 15:37 15:50 | 16:03 16:18 16:33 16:48 16:53 | 17:03 17:18 17:36 17:41 17:56 | 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:20 20:47 20:52 | 21:17 21:47 | 22:17 22:47 | 23:17 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:06 5:31 5:48 |
---|---|
6 | 6:03 6:18 6:33 6:48 |
7 | 7:01 7:13 7:25 7:37 7:50 |
8 | 8:03 8:18 8:23 8:36 8:41 8:56 |
9 | 9:16 9:36 9:56 |
10 | 10:16 10:36 10:56 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:16 13:33 13:48 |
14 | 14:03 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:01 15:13 15:25 15:37 15:50 |
16 | 16:03 16:18 16:33 16:48 16:53 |
17 | 17:03 17:18 17:36 17:41 17:56 |
18 | 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:20 20:47 20:52 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:17 22:47 |
23 | 23:17 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 5:31 5:48 | 6:03 6:18 6:33 6:48 | 7:03 7:18 7:33 7:48 | 8:03 8:18 8:36 8:56 | 9:01 9:16 9:36 9:56 | 10:16 10:36 10:56 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:16 13:33 13:48 | 14:03 14:18 14:33 14:48 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:03 16:18 16:33 16:48 | 17:03 17:18 17:36 17:41 17:56 | 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:20 20:25 20:47 | 21:17 21:47 | 22:17 22:47 | 23:17 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:06 5:31 5:48 |
---|---|
6 | 6:03 6:18 6:33 6:48 |
7 | 7:03 7:18 7:33 7:48 |
8 | 8:03 8:18 8:36 8:56 |
9 | 9:01 9:16 9:36 9:56 |
10 | 10:16 10:36 10:56 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:16 13:33 13:48 |
14 | 14:03 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:03 16:18 16:33 16:48 |
17 | 17:03 17:18 17:36 17:41 17:56 |
18 | 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:20 20:25 20:47 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:17 22:47 |
23 | 23:17 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:44 | 6:08 6:32 6:56 | 7:20 7:44 | 8:08 8:32 8:56 | 9:20 9:44 | 10:08 10:32 10:56 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:16 13:36 13:56 | 14:16 14:36 14:56 | 15:16 15:36 15:56 | 16:16 16:36 16:56 | 17:16 17:36 17:56 | 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:20 20:47 | 21:17 21:47 | 22:17 22:47 | 23:17 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:14 5:44 |
---|---|
6 | 6:08 6:32 6:56 |
7 | 7:20 7:44 |
8 | 8:08 8:32 8:56 |
9 | 9:20 9:44 |
10 | 10:08 10:32 10:56 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:16 13:36 13:56 |
14 | 14:16 14:36 14:56 |
15 | 15:16 15:36 15:56 |
16 | 16:16 16:36 16:56 |
17 | 17:16 17:36 17:56 |
18 | 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:20 20:47 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:17 22:47 |
23 | 23:17 |
Діє з 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:47 | 6:17 6:47 | 7:17 7:47 | 8:17 8:47 | 9:17 9:47 | 10:17 10:44 | 11:08 11:32 11:56 | 12:20 12:44 | 13:08 13:32 13:56 | 14:20 14:44 | 15:08 15:32 15:56 | 16:20 16:44 | 17:08 17:32 17:56 | 18:20 18:47 | 19:17 19:47 | 20:17 20:47 | 21:17 21:47 | 22:17 22:47 | 23:17 | |
Діє з 20.01.2024 |
5 | 5:17 5:47 |
---|---|
6 | 6:17 6:47 |
7 | 7:17 7:47 |
8 | 8:17 8:47 |
9 | 9:17 9:47 |
10 | 10:17 10:44 |
11 | 11:08 11:32 11:56 |
12 | 12:20 12:44 |
13 | 13:08 13:32 13:56 |
14 | 14:20 14:44 |
15 | 15:08 15:32 15:56 |
16 | 16:20 16:44 |
17 | 17:08 17:32 17:56 |
18 | 18:20 18:47 |
19 | 19:17 19:47 |
20 | 20:17 20:47 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:17 22:47 |
23 | 23:17 |
Діє з 20.01.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Klonowica Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska — Rubież | ||
4 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
3 | Ku Słońcu | ||
3 | Kmieca (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Taczaka | |
3 | 2 | Łukasińskiego | |
4 | 1 | Kleeberga | |
5 | 1 | Reduty Ordona | |
7 | 2 | Wernyhory | |
8 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
9 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
10 | 1 | Unii Lubelskiej Szpital | |
11 | 1 | Unii Lubelskiej | |
13 | 2 | Łękno | |
15 | 2 | Teatr Letni | |
16 | 1 | Słowackiego | |
19 | 3 | Kołłątaja | |
21 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
24 | 3 | Sczanieckiej | |
25 | 1 | Fabryka Wody | |
26 | 1 | 1 Maja Business Park | |
28 | 2 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою