Розклад руху маршруту 61
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Narutowicza (21011)
- Напрямок: Podjuchy
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:01 5:21 5:41 5:51 | 6:01 6:11 6:21 6:31 6:41 6:51 | 7:01 7:11 7:21 7:31 7:41 7:51 | 8:01 8:11 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:31 13:41 13:51 | 14:01 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51 | 17:01 17:11 17:21 17:31 17:41 17:51 | 18:01 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:01 5:21 5:41 5:51 |
---|---|
6 | 6:01 6:11 6:21 6:31 6:41 6:51 |
7 | 7:01 7:11 7:21 7:31 7:41 7:51 |
8 | 8:01 8:11 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:31 13:41 13:51 |
14 | 14:01 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51 |
15 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 |
16 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51 |
17 | 17:01 17:11 17:21 17:31 17:41 17:51 |
18 | 18:01 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 19.02.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Szwoleżerów | |
4 | 2 | Plac Szyrockiego | |
5 | 1 | Mieszka I | |
7 | 2 | Białowieska | |
9 | 2 | Wierzbowa | |
10 | 1 | Reda | |
12 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
13 | 1 | Radomska | |
14 | 1 | Południowa | |
15 | 1 | Ogrody «Górki Ustowskie» | |
18 | 3 | Ustowska | |
19 | 1 | Potoczna | |
21 | 2 | Dziewoklicz | |
22 | 1 | Kanał Leśny | |
24 | 2 | Krygiera | |
26 | 2 | Most Gryfitów | |
27 | 1 | Granitowa | |
29 | 2 | Podjuchy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою