Розклад руху маршруту 61
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Dworzec Główny (Owocowa) (22921)
- Напрямок: Podjuchy
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:50 | 5:10 5:30 5:40 5:50 5:59 | 6:09 6:19 6:29 6:39 6:49 6:59 | 7:09 7:19 7:29 7:39 7:49 7:59 | 8:09 8:29 8:49 | 9:09 9:29 9:49 | 10:09 10:29 10:49 | 11:09 11:29 11:49 | 12:09 12:29 12:49 | 13:09 13:19 13:29 13:39 13:49 13:59 | 14:09 14:19 14:29 14:38 14:48 14:58 | 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 | 16:08 16:18 16:29 16:39 16:49 16:59 | 17:09 17:19 17:29 17:39 17:49 | 18:08 18:28 18:48 | 19:08 19:28 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:06 22:26 22:46 | |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 4:50 |
---|---|
5 | 5:10 5:30 5:40 5:50 5:59 |
6 | 6:09 6:19 6:29 6:39 6:49 6:59 |
7 | 7:09 7:19 7:29 7:39 7:49 7:59 |
8 | 8:09 8:29 8:49 |
9 | 9:09 9:29 9:49 |
10 | 10:09 10:29 10:49 |
11 | 11:09 11:29 11:49 |
12 | 12:09 12:29 12:49 |
13 | 13:09 13:19 13:29 13:39 13:49 13:59 |
14 | 14:09 14:19 14:29 14:38 14:48 14:58 |
15 | 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 |
16 | 16:08 16:18 16:29 16:39 16:49 16:59 |
17 | 17:09 17:19 17:29 17:39 17:49 |
18 | 18:08 18:28 18:48 |
19 | 19:08 19:28 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:06 22:26 22:46 |
Діє з 19.02.2024 |
Пояснення:
- 00
- 28.03.2024 (четвер) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) (поточна зупинка) | |||
2 | 2 | Dworcowa | |
4 | 2 | Wyszyńskiego | |
6 | 2 | Brama Portowa | |
8 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
10 | 2 | Krzywoustego | |
12 | 2 | Plac Kościuszki | |
13 | 1 | Narutowicza | |
15 | 2 | Szwoleżerów | |
17 | 2 | Plac Szyrockiego | |
18 | 1 | Mieszka I | |
20 | 2 | Białowieska | |
22 | 2 | Wierzbowa | |
23 | 1 | Reda | |
25 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
26 | 1 | Radomska | |
27 | 1 | Południowa | |
28 | 1 | Ogrody «Górki Ustowskie» | |
31 | 3 | Ustowska | |
32 | 1 | Potoczna | |
34 | 2 | Dziewoklicz | |
35 | 1 | Kanał Leśny | |
37 | 2 | Krygiera | |
39 | 2 | Most Gryfitów | |
40 | 1 | Granitowa | |
42 | 2 | Podjuchy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою