Розклад руху маршруту 61
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Wierzbowa (23621)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa)
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:04 5:21 5:41 | 6:01 6:12 6:22 6:32 6:42 6:52 | 7:02 7:13 7:24 7:34 7:44 7:54 | 8:04 8:14 8:23 8:43 | 9:03 9:23 9:43 | 10:03 10:23 10:43 | 11:03 11:23 11:43 | 12:03 12:23 12:43 | 13:03 13:23 13:33 13:43 13:53 | 14:03 14:13 14:23 14:33 14:43 14:54 | 15:05 15:15 15:25 15:35 15:46 15:56 | 16:06 16:16 16:26 16:36 16:45 16:54 | 17:04 17:13 17:23 17:33 17:43 | 18:03 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:02 22:22 22:42 | 23:10 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:04 5:21 5:41 |
---|---|
6 | 6:01 6:12 6:22 6:32 6:42 6:52 |
7 | 7:02 7:13 7:24 7:34 7:44 7:54 |
8 | 8:04 8:14 8:23 8:43 |
9 | 9:03 9:23 9:43 |
10 | 10:03 10:23 10:43 |
11 | 11:03 11:23 11:43 |
12 | 12:03 12:23 12:43 |
13 | 13:03 13:23 13:33 13:43 13:53 |
14 | 14:03 14:13 14:23 14:33 14:43 14:54 |
15 | 15:05 15:15 15:25 15:35 15:46 15:56 |
16 | 16:06 16:16 16:26 16:36 16:45 16:54 |
17 | 17:04 17:13 17:23 17:33 17:43 |
18 | 18:03 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:02 22:22 22:42 |
23 | 23:10 |
Діє з 19.02.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podjuchy | |||
1 | Granitowa | ||
2 | Plac Szewińskiej | ||
2 | Krygiera | ||
2 | Kanał Leśny | ||
2 | Dziewoklicz | ||
2 | Potoczna | ||
1 | Ustowska | ||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cukrowa Uniwersytet | ||
Ogrody «Górki Ustowskie» | |||
Południowa | |||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Białowieska | |
3 | 2 | Mieszka I | |
4 | 1 | Plac Szyrockiego | |
6 | 2 | Szwoleżerów | |
7 | 1 | Narutowicza | |
9 | 2 | Plac Kościuszki | |
10 | 1 | Łokietka | |
12 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
15 | 3 | Brama Portowa | |
16 | 1 | Plac Zawiszy | |
18 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою