Розклад руху маршруту 61
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Ogrody «Górki Ustowskie» (25012)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa)
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podjuchy | |||
1 | Granitowa | ||
2 | Plac Szewińskiej | ||
2 | Krygiera | ||
2 | Kanał Leśny | ||
2 | Dziewoklicz | ||
2 | Potoczna | ||
1 | Ustowska | ||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cukrowa Uniwersytet | ||
Ogrody «Górki Ustowskie» (поточна зупинка) | |||
Południowa | |||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Łokietka | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
3 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zawiszy | ||
2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою