Розклад руху маршруту 62
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Cmentarz Zachodni (24112)
- Напрямок: Plac Zwycięstwa або Wyszyńskiego
Пояснення:
- b
- Курс до зупинки «Wyszyńskiego»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cmentarz Zachodni (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Ogrody «Malwa» | |
3 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
6 | 3 | Reda | |
7 | 1 | Wierzbowa | |
8 | 1 | Białowieska | |
10 | 2 | Mieszka I | |
11 | 1 | Plac Szyrockiego | |
13 | 2 | Szwoleżerów | |
14 | 1 | Narutowicza | |
16 | 2 | Plac Kościuszki | |
17 | 1 | Łokietka | |
19 | 2 | Plac Zwycięstwa (кінцева зупинка) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою