Розклад руху маршруту 62
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Łokietka (10611)
- Напрямок: Plac Zwycięstwa або Wyszyńskiego
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс до зупинки «Wyszyńskiego»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cmentarz Zachodni | ||
1 | Ogrody «Malwa» | ||
2 | Krakowska Uniwersytet | ||
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
3 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Łokietka (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Plac Zwycięstwa (кінцева зупинка) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою