Розклад руху маршруту 62
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Reda | |
3 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
4 | 1 | Ogrody «Malwa» | |
6 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
8 | 2 | Cukrowa | |
9 | 1 | Radomska | |
10 | 1 | Południowa | |
11 | 1 | Ogrody «Górki Ustowskie» | |
14 | 3 | Ustowo Auchan (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою