Розклад руху маршруту 62
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Kwiatkowskiego (24011)
- Напрямок: Plac Zwycięstwa або Wyszyńskiego
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс до зупинки «Wyszyńskiego»
- c
- Курс до зупинки «Wyszyńskiego» через вул. Cukrowa, без зупинки на Західному кладовищі
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Cukrowa | |
4 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
5 | 1 | Ogrody «Malwa» | |
7 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
10 | 3 | Reda | |
11 | 1 | Wierzbowa | |
12 | 1 | Białowieska | |
14 | 2 | Mieszka I | |
15 | 1 | Plac Szyrockiego | |
17 | 2 | Szwoleżerów | |
18 | 1 | Narutowicza | |
20 | 2 | Plac Kościuszki | |
21 | 1 | Łokietka | |
23 | 2 | Plac Zwycięstwa (кінцева зупинка) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою