Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:48 | 5:13 5:33 5:48 | 6:03 6:18 6:33 6:48 | 7:03 7:18 7:33 7:48 | 8:03 8:18 8:33 8:48 | 9:13 9:38 | 10:03 10:28 10:53 | 11:18 11:43 | 12:08 12:33 12:58 | 13:18 13:43 | 14:03 14:18 14:33 14:48 | 15:03 15:18 15:33 15:48 | 16:03 16:18 16:33 16:48 | 17:08 17:35 | 18:05 18:35 | 19:05 19:35 | 20:05 20:35 | 21:05 21:40 | 22:05 22:45 | |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:48 |
---|---|
5 | 5:13 5:33 5:48 |
6 | 6:03 6:18 6:33 6:48 |
7 | 7:03 7:18 7:33 7:48 |
8 | 8:03 8:18 8:33 8:48 |
9 | 9:13 9:38 |
10 | 10:03 10:28 10:53 |
11 | 11:18 11:43 |
12 | 12:08 12:33 12:58 |
13 | 13:18 13:43 |
14 | 14:03 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:03 15:18 15:33 15:48 |
16 | 16:03 16:18 16:33 16:48 |
17 | 17:08 17:35 |
18 | 18:05 18:35 |
19 | 19:05 19:35 |
20 | 20:05 20:35 |
21 | 21:05 21:40 |
22 | 22:05 22:45 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Teleyard»
- #
-
Відправлення з сусідньої зупинки № 12713
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody «Przyjaźń» | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Artyleryjska | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Kamienna | ||
2 | Skolwin (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою