Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Niemcewicza (14321)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:09 5:29 5:54 | 6:14 6:29 6:46 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:16 8:31 8:46 | 9:06 9:31 9:53 | 10:18 10:43 | 11:08 11:33 11:58 | 12:23 12:48 | 13:13 13:36 13:56 | 14:16 14:31 14:47 | 15:04 15:19 15:34 15:49 | 16:04 16:19 16:34 16:49 | 17:04 17:33 17:58 | 18:18 18:38 | 19:02 19:32 | 20:02 20:32 | 21:02 21:32 | 22:02 22:42 | 23:09 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:09 5:29 5:54 |
---|---|
6 | 6:14 6:29 6:46 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:16 8:31 8:46 |
9 | 9:06 9:31 9:53 |
10 | 10:18 10:43 |
11 | 11:08 11:33 11:58 |
12 | 12:23 12:48 |
13 | 13:13 13:36 13:56 |
14 | 14:16 14:31 14:47 |
15 | 15:04 15:19 15:34 15:49 |
16 | 16:04 16:19 16:34 16:49 |
17 | 17:04 17:33 17:58 |
18 | 18:18 18:38 |
19 | 19:02 19:32 |
20 | 20:02 20:32 |
21 | 21:02 21:32 |
22 | 22:02 22:42 |
23 | 23:09 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody «Przyjaźń» | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Cyryla i Metodego | ||
2 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою