Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Wilcza Wiadukt (16611)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:25 5:50 | 6:10 6:25 6:41 6:57 | 7:12 7:27 7:42 7:57 | 8:11 8:26 8:41 | 9:01 9:26 9:48 | 10:13 10:38 | 11:03 11:28 11:53 | 12:18 12:43 | 13:08 13:31 13:51 | 14:11 14:26 14:42 14:59 | 15:14 15:29 15:44 15:59 | 16:14 16:29 16:44 16:59 | 17:28 17:53 | 18:13 18:33 18:57 | 19:27 19:57 | 20:28 20:58 | 21:28 21:58 | 22:38 | 23:05 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:05 5:25 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:25 6:41 6:57 |
7 | 7:12 7:27 7:42 7:57 |
8 | 8:11 8:26 8:41 |
9 | 9:01 9:26 9:48 |
10 | 10:13 10:38 |
11 | 11:03 11:28 11:53 |
12 | 12:18 12:43 |
13 | 13:08 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:26 14:42 14:59 |
15 | 15:14 15:29 15:44 15:59 |
16 | 16:14 16:29 16:44 16:59 |
17 | 17:28 17:53 |
18 | 18:13 18:33 18:57 |
19 | 19:27 19:57 |
20 | 20:28 20:58 |
21 | 21:28 21:58 |
22 | 22:38 |
23 | 23:05 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- 00
- 29.03.2024 (п’ятниця) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody «Przyjaźń» | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | 1 Maja | |
2 | 1 | Cyryla i Metodego | |
4 | 2 | Boguchwały | |
5 | 1 | Niemcewicza | |
6 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою