Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:56 | 5:16 5:41 5:59 | 6:14 6:29 6:44 6:59 | 7:14 7:29 7:44 7:59 | 8:14 8:29 8:49 | 9:14 9:36 | 10:01 10:26 10:51 | 11:16 11:41 | 12:06 12:31 12:56 | 13:19 13:39 13:59 | 14:14 14:29 14:46 | 15:01 15:16 15:31 15:46 | 16:02 16:17 16:33 16:48 | 17:17 17:42 | 18:02 18:22 18:46 | 19:16 19:46 | 20:17 20:47 | 21:17 21:47 | 22:29 22:56 | |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:56 |
---|---|
5 | 5:16 5:41 5:59 |
6 | 6:14 6:29 6:44 6:59 |
7 | 7:14 7:29 7:44 7:59 |
8 | 8:14 8:29 8:49 |
9 | 9:14 9:36 |
10 | 10:01 10:26 10:51 |
11 | 11:16 11:41 |
12 | 12:06 12:31 12:56 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:14 14:29 14:46 |
15 | 15:01 15:16 15:31 15:46 |
16 | 16:02 16:17 16:33 16:48 |
17 | 17:17 17:42 |
18 | 18:02 18:22 18:46 |
19 | 19:16 19:46 |
20 | 20:17 20:47 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:29 22:56 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- 00
- 29.03.2024 (п’ятниця) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Pokoju | |
3 | 2 | Bogumińska | |
4 | 1 | Ogrody «Przyjaźń» | |
5 | 1 | Hoża | |
7 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 4 | Komuny Paryskiej | |
12 | 1 | Staw Brodowski | |
13 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
14 | 1 | 1 Maja | |
15 | 1 | Cyryla i Metodego | |
17 | 2 | Boguchwały | |
18 | 1 | Niemcewicza | |
19 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою