Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:57 | 5:17 5:42 | 6:00 6:15 6:30 6:45 | 7:00 7:15 7:30 7:45 | 8:00 8:15 8:30 8:50 | 9:15 9:37 | 10:02 10:27 10:52 | 11:17 11:42 | 12:07 12:32 12:57 | 13:20 13:40 | 14:00 14:15 14:30 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:03 16:18 16:34 16:49 | 17:18 17:43 | 18:03 18:23 18:47 | 19:17 19:47 | 20:18 20:48 | 21:18 21:48 | 22:30 22:57 | |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:57 |
---|---|
5 | 5:17 5:42 |
6 | 6:00 6:15 6:30 6:45 |
7 | 7:00 7:15 7:30 7:45 |
8 | 8:00 8:15 8:30 8:50 |
9 | 9:15 9:37 |
10 | 10:02 10:27 10:52 |
11 | 11:17 11:42 |
12 | 12:07 12:32 12:57 |
13 | 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:15 14:30 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:03 16:18 16:34 16:49 |
17 | 17:18 17:43 |
18 | 18:03 18:23 18:47 |
19 | 19:17 19:47 |
20 | 20:18 20:48 |
21 | 21:18 21:48 |
22 | 22:30 22:57 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- 00
- 29.03.2024 (п’ятниця) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Bogumińska | |
3 | 1 | Ogrody «Przyjaźń» | |
4 | 1 | Hoża | |
6 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
10 | 4 | Komuny Paryskiej | |
11 | 1 | Staw Brodowski | |
12 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
13 | 1 | 1 Maja | |
14 | 1 | Cyryla i Metodego | |
16 | 2 | Boguchwały | |
17 | 1 | Niemcewicza | |
18 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою