Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Jana z Czarnolasu (44711)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:01 5:21 5:46 | 6:05 6:20 6:36 6:51 | 7:06 7:21 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:56 | 9:21 9:43 | 10:08 10:33 10:58 | 11:23 11:48 | 12:13 12:38 | 13:03 13:26 13:46 | 14:06 14:21 14:36 14:53 | 15:08 15:23 15:38 15:53 | 16:09 16:24 16:39 16:54 | 17:23 17:48 | 18:08 18:28 18:52 | 19:22 19:52 | 20:23 20:53 | 21:23 21:53 | 22:34 | 23:01 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:01 5:21 5:46 |
---|---|
6 | 6:05 6:20 6:36 6:51 |
7 | 7:06 7:21 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:56 |
9 | 9:21 9:43 |
10 | 10:08 10:33 10:58 |
11 | 11:23 11:48 |
12 | 12:13 12:38 |
13 | 13:03 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:21 14:36 14:53 |
15 | 15:08 15:23 15:38 15:53 |
16 | 16:09 16:24 16:39 16:54 |
17 | 17:23 17:48 |
18 | 18:08 18:28 18:52 |
19 | 19:22 19:52 |
20 | 20:23 20:53 |
21 | 21:23 21:53 |
22 | 22:34 |
23 | 23:01 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- 00
- 29.03.2024 (п’ятниця) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody «Przyjaźń» | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu (поточна зупинка) | ||
4 | 4 | Komuny Paryskiej | |
5 | 1 | Staw Brodowski | |
6 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
7 | 1 | 1 Maja | |
8 | 1 | Cyryla i Metodego | |
10 | 2 | Boguchwały | |
11 | 1 | Niemcewicza | |
12 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою