Розклад руху маршруту 63
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Kościelna 12 (47211)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:47 | 5:07 5:32 5:50 | 6:05 6:20 6:35 6:50 | 7:05 7:20 7:35 7:50 | 8:05 8:20 8:40 | 9:05 9:27 9:52 | 10:17 10:42 | 11:07 11:32 11:57 | 12:22 12:47 | 13:10 13:30 13:50 | 14:05 14:20 14:37 14:52 | 15:07 15:22 15:37 15:53 | 16:08 16:24 16:39 | 17:08 17:33 17:53 | 18:13 18:37 | 19:07 19:37 | 20:08 20:38 | 21:08 21:38 | 22:20 22:47 | |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:47 |
---|---|
5 | 5:07 5:32 5:50 |
6 | 6:05 6:20 6:35 6:50 |
7 | 7:05 7:20 7:35 7:50 |
8 | 8:05 8:20 8:40 |
9 | 9:05 9:27 9:52 |
10 | 10:17 10:42 |
11 | 11:07 11:32 11:57 |
12 | 12:22 12:47 |
13 | 13:10 13:30 13:50 |
14 | 14:05 14:20 14:37 14:52 |
15 | 15:07 15:22 15:37 15:53 |
16 | 16:08 16:24 16:39 |
17 | 17:08 17:33 17:53 |
18 | 18:13 18:37 |
19 | 19:07 19:37 |
20 | 20:08 20:38 |
21 | 21:08 21:38 |
22 | 22:20 22:47 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- 00
- 29.03.2024 (п’ятниця) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Stołczyn Kościół | |
2 | 1 | Bajeczna | |
3 | 1 | Policka | |
5 | 2 | Zagórskiego | |
6 | 1 | Dojazdowa | |
7 | 1 | Kolonistów | |
9 | 2 | Nehringa | |
10 | 1 | Pokoju | |
12 | 2 | Bogumińska | |
13 | 1 | Ogrody «Przyjaźń» | |
14 | 1 | Hoża | |
16 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
20 | 4 | Komuny Paryskiej | |
21 | 1 | Staw Brodowski | |
22 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
23 | 1 | 1 Maja | |
24 | 1 | Cyryla i Metodego | |
26 | 2 | Boguchwały | |
27 | 1 | Niemcewicza | |
28 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою