Розклад руху маршруту 64
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:34 4:54 | 5:14 5:24 5:44 | 6:04 6:24 6:46 | 7:06 7:26 7:47 | 8:07 8:27 8:46 | 9:06 9:26 9:47 | 10:07 10:27 10:47 | 11:07 11:27 11:47 | 12:07 12:27 12:47 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:48 | 15:09 15:29 15:49 | 16:09 16:29 16:48 | 17:07 17:26 17:46 | 18:05 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:24 20:44 | 21:04 21:24 21:44 | 22:04 22:23 22:43 | 23:03 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:34 4:54 |
---|---|
5 | 5:14 5:24 5:44 |
6 | 6:04 6:24 6:46 |
7 | 7:06 7:26 7:47 |
8 | 8:07 8:27 8:46 |
9 | 9:06 9:26 9:47 |
10 | 10:07 10:27 10:47 |
11 | 11:07 11:27 11:47 |
12 | 12:07 12:27 12:47 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:48 |
15 | 15:09 15:29 15:49 |
16 | 16:09 16:29 16:48 |
17 | 17:07 17:26 17:46 |
18 | 18:05 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:24 20:44 |
21 | 21:04 21:24 21:44 |
22 | 22:04 22:23 22:43 |
23 | 23:03 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Sanatoryjna | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Złota | |
4 | 3 | Granitowa | |
6 | 2 | Podjuchy | |
7 | 1 | Metalowa | |
9 | 2 | Podjuchy Dworzec | |
10 | 1 | Dmowskiego | |
11 | 1 | Transportowa | |
12 | 1 | Tokarska | |
13 | 1 | Rymarska | |
14 | 1 | Sucha | |
15 | 1 | Kluczborska | |
16 | 1 | Klucz Autostrada (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою