Розклад руху маршруту 64
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:36 4:56 | 5:16 5:26 5:46 | 6:07 6:27 6:49 | 7:09 7:29 7:50 | 8:10 8:30 8:49 | 9:09 9:29 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:10 11:30 11:50 | 12:10 12:30 12:50 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:52 | 15:13 15:33 15:53 | 16:13 16:32 16:51 | 17:10 17:29 17:49 | 18:08 18:27 18:47 | 19:07 19:27 19:47 | 20:06 20:26 20:46 | 21:06 21:26 21:46 | 22:06 22:25 22:45 | 23:05 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:36 4:56 |
---|---|
5 | 5:16 5:26 5:46 |
6 | 6:07 6:27 6:49 |
7 | 7:09 7:29 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:49 |
9 | 9:09 9:29 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:10 11:30 11:50 |
12 | 12:10 12:30 12:50 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:52 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:13 16:32 16:51 |
17 | 17:10 17:29 17:49 |
18 | 18:08 18:27 18:47 |
19 | 19:07 19:27 19:47 |
20 | 20:06 20:26 20:46 |
21 | 21:06 21:26 21:46 |
22 | 22:06 22:25 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Sanatoryjna | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Złota | ||
3 | Granitowa (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Podjuchy | |
3 | 1 | Metalowa | |
5 | 2 | Podjuchy Dworzec | |
6 | 1 | Dmowskiego | |
7 | 1 | Transportowa | |
8 | 1 | Tokarska | |
9 | 1 | Rymarska | |
10 | 1 | Sucha | |
11 | 1 | Kluczborska | |
12 | 1 | Klucz Autostrada (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою