Розклад руху маршруту 64
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:59 | 5:19 5:39 5:59 | 6:19 6:39 6:58 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:38 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:01 22:21 22:41 | 23:01 23:11 23:31 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:59 |
---|---|
5 | 5:19 5:39 5:59 |
6 | 6:19 6:39 6:58 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:38 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:01 22:21 22:41 |
23 | 23:01 23:11 23:31 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Bagienna»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz Autostrada | |||
2 | Kluczborska | ||
1 | Sucha | ||
1 | Rymarska | ||
1 | Tokarska | ||
1 | Transportowa | ||
1 | Dmowskiego | ||
1 | Podjuchy Dworzec | ||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Granitowa | |
3 | 2 | Złota | |
4 | 1 | Grabowa | |
6 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
7 | 1 | Sanatoryjna | |
10 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
11 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
12 | 1 | Torfowa | |
Bagienna (кінцева зупинка) | |||
13 | 1 | Bagienna | |
15 | 2 | Gryfińska | |
16 | 1 | Klombowa | |
17 | 1 | Emilii Gierczak | |
20 | 3 | Dąbie Dworzec | |
22 | 2 | Plac Słowiański | |
24 | 2 | Jugosłowiańska | |
25 | 1 | Warmińska | |
26 | 1 | Dąbie Osiedle (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою