Розклад руху маршруту 64
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:55 | 5:15 5:35 5:55 | 6:15 6:35 6:54 | 7:14 7:34 7:54 | 8:14 8:34 8:54 | 9:14 9:34 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:53 | 15:13 15:33 15:53 | 16:13 16:34 16:55 | 17:15 17:35 17:55 | 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:56 | 20:16 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | 23:07 23:27 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:55 |
---|---|
5 | 5:15 5:35 5:55 |
6 | 6:15 6:35 6:54 |
7 | 7:14 7:34 7:54 |
8 | 8:14 8:34 8:54 |
9 | 9:14 9:34 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:13 16:34 16:55 |
17 | 17:15 17:35 17:55 |
18 | 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:56 |
20 | 20:16 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
23 | 23:07 23:27 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Bagienna»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz Autostrada | |||
2 | Kluczborska | ||
1 | Sucha | ||
1 | Rymarska | ||
1 | Tokarska | ||
1 | Transportowa | ||
1 | Dmowskiego (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
2 | 1 | Metalowa | |
4 | 2 | Podjuchy | |
5 | 1 | Granitowa | |
7 | 2 | Złota | |
8 | 1 | Grabowa | |
10 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
11 | 1 | Sanatoryjna | |
14 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
15 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
16 | 1 | Torfowa | |
Bagienna (кінцева зупинка) | |||
17 | 1 | Bagienna | |
19 | 2 | Gryfińska | |
20 | 1 | Klombowa | |
21 | 1 | Emilii Gierczak | |
24 | 3 | Dąbie Dworzec | |
26 | 2 | Plac Słowiański | |
28 | 2 | Jugosłowiańska | |
29 | 1 | Warmińska | |
30 | 1 | Dąbie Osiedle (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою