Розклад руху маршруту 64
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:52 | 5:12 5:32 5:52 | 6:12 6:32 6:51 | 7:11 7:31 7:51 | 8:11 8:31 8:51 | 9:11 9:31 9:51 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:50 | 15:10 15:30 15:50 | 16:10 16:31 16:52 | 17:12 17:32 17:52 | 18:12 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:53 | 20:13 20:33 20:53 | 21:13 21:33 21:54 | 22:14 22:34 22:54 | 23:04 23:24 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:52 |
---|---|
5 | 5:12 5:32 5:52 |
6 | 6:12 6:32 6:51 |
7 | 7:11 7:31 7:51 |
8 | 8:11 8:31 8:51 |
9 | 9:11 9:31 9:51 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:50 |
15 | 15:10 15:30 15:50 |
16 | 16:10 16:31 16:52 |
17 | 17:12 17:32 17:52 |
18 | 18:12 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:53 |
20 | 20:13 20:33 20:53 |
21 | 21:13 21:33 21:54 |
22 | 22:14 22:34 22:54 |
23 | 23:04 23:24 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Bagienna»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz Autostrada | |||
2 | Kluczborska | ||
1 | Sucha | ||
1 | Rymarska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Tokarska | |
2 | 1 | Transportowa | |
3 | 1 | Dmowskiego | |
4 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
5 | 1 | Metalowa | |
7 | 2 | Podjuchy | |
8 | 1 | Granitowa | |
10 | 2 | Złota | |
11 | 1 | Grabowa | |
13 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
14 | 1 | Sanatoryjna | |
17 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
18 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
19 | 1 | Torfowa | |
Bagienna (кінцева зупинка) | |||
20 | 1 | Bagienna | |
22 | 2 | Gryfińska | |
23 | 1 | Klombowa | |
24 | 1 | Emilii Gierczak | |
27 | 3 | Dąbie Dworzec | |
29 | 2 | Plac Słowiański | |
31 | 2 | Jugosłowiańska | |
32 | 1 | Warmińska | |
33 | 1 | Dąbie Osiedle (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою