Розклад руху маршруту 64
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:43 | 5:03 5:24 5:34 5:54 | 6:15 6:35 6:57 | 7:17 7:37 7:58 | 8:18 8:38 8:57 | 9:17 9:37 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 | 15:00 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:40 16:59 | 17:18 17:37 17:57 | 18:16 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:13 22:32 22:52 | 23:12 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:43 |
---|---|
5 | 5:03 5:24 5:34 5:54 |
6 | 6:15 6:35 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 |
15 | 15:00 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:40 16:59 |
17 | 17:18 17:37 17:57 |
18 | 18:16 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:13 22:32 22:52 |
23 | 23:12 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Sanatoryjna | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Złota | ||
3 | Granitowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy Dworzec | ||
1 | Dmowskiego | ||
1 | Transportowa | ||
1 | Tokarska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Rymarska | |
2 | 1 | Sucha | |
3 | 1 | Kluczborska | |
4 | 1 | Klucz Autostrada (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою