Розклад руху маршруту 65
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Rondo Ułanów Podolskich
-
Зупинка: Bagienna (80321)
- Напрямок: Turkusowa
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:20 5:40 | 6:00 6:20 6:41 | 7:01 7:21 7:41 | 8:01 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:20 22:40 | 23:00 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:20 5:40 |
---|---|
6 | 6:00 6:20 6:41 |
7 | 7:01 7:21 7:41 |
8 | 8:01 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:20 22:40 |
23 | 23:00 |
Діє з 05.09.2022 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rondo Ułanów Podolskich | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Struga Zajezdnia | |
2 | 1 | Jasna | |
3 | 1 | Jasna Osiedle | |
4 | 1 | Lniana | |
5 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
7 | 2 | Rondo Reagana | |
8 | 1 | Kolorowych Domów | |
9 | 1 | Osiedle Bukowe | |
10 | 1 | Fioletowa | |
10 | 0 | Akwarelowa | |
12 | 2 | Zdroje Szpital | |
13 | 1 | Mączna | |
14 | 1 | Walecznych | |
16 | 2 | Walecznych 63 | |
17 | 1 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою