Розклад руху маршруту 65
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Rondo Ułanów Podolskich
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:44 | 5:04 5:24 5:44 | 6:04 6:24 6:45 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:05 15:25 15:45 | 16:05 16:25 16:45 | 17:05 17:25 17:45 | 18:05 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:24 20:44 | 21:04 21:24 21:44 | 22:04 22:24 22:44 | 23:04 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 4:44 |
---|---|
5 | 5:04 5:24 5:44 |
6 | 6:04 6:24 6:45 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:05 15:25 15:45 |
16 | 16:05 16:25 16:45 |
17 | 17:05 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:24 20:44 |
21 | 21:04 21:24 21:44 |
22 | 22:04 22:24 22:44 |
23 | 23:04 |
Діє з 05.09.2022 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rondo Ułanów Podolskich | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Jasna | ||
1 | Jasna Osiedle | ||
1 | Lniana (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
3 | 2 | Rondo Reagana | |
4 | 1 | Kolorowych Domów | |
5 | 1 | Osiedle Bukowe | |
6 | 1 | Fioletowa | |
6 | 0 | Akwarelowa | |
8 | 2 | Zdroje Szpital | |
9 | 1 | Mączna | |
10 | 1 | Walecznych | |
12 | 2 | Walecznych 63 | |
13 | 1 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою