Розклад руху маршруту 65
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Rondo Ułanów Podolskich
-
Зупинка: Jaśminowa ZUS (86741)
- Напрямок: Turkusowa
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 05.09.2022 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rondo Ułanów Podolskich | |||
1 | Jaśminowa ZUS (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Torfowa | |
2 | 1 | Bagienna | |
3 | 1 | Struga Zajezdnia | |
4 | 1 | Jasna | |
5 | 1 | Jasna Osiedle | |
6 | 1 | Lniana | |
7 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
9 | 2 | Rondo Reagana | |
10 | 1 | Kolorowych Domów | |
11 | 1 | Osiedle Bukowe | |
12 | 1 | Fioletowa | |
12 | 0 | Akwarelowa | |
14 | 2 | Zdroje Szpital | |
15 | 1 | Mączna | |
16 | 1 | Walecznych | |
18 | 2 | Walecznych 63 | |
19 | 1 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою