Розклад руху маршруту 66
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Bagienna (80331)
- Напрямок: Podjuchy Dworzec або Klucz
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:28 5:33 5:48 | 6:09 6:29 6:49 | 7:09 7:30 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:51 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:11 16:31 16:51 | 17:11 17:31 17:51 | 18:10 18:29 18:49 | 19:09 19:29 19:49 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:08 22:28 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:28 5:33 5:48 |
---|---|
6 | 6:09 6:29 6:49 |
7 | 7:09 7:30 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:51 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:11 16:31 16:51 |
17 | 17:11 17:31 17:51 |
18 | 18:10 18:29 18:49 |
19 | 19:09 19:29 19:49 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:08 22:28 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:28 5:48 | 6:09 6:29 6:49 | 7:09 7:30 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:51 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:11 16:31 16:51 | 17:11 17:31 17:51 | 18:10 18:29 18:49 | 19:09 19:29 19:49 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:08 22:28 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:28 5:48 |
---|---|
6 | 6:09 6:29 6:49 |
7 | 7:09 7:30 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:51 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:11 16:31 16:51 |
17 | 17:11 17:31 17:51 |
18 | 18:10 18:29 18:49 |
19 | 19:09 19:29 19:49 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:08 22:28 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Klucz»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
0 | Zaranie | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Wańkowicza | ||
2 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
3 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 2 | Sanatoryjna | |
7 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
8 | 1 | Grabowa | |
9 | 1 | Złota | |
12 | 3 | Granitowa | |
14 | 2 | Podjuchy | |
15 | 1 | Metalowa | |
17 | 2 | Podjuchy Dworzec (кінцева зупинка) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою