Розклад руху маршруту 66
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Struga Zajezdnia (80413)
- Напрямок: Osiedle Bukowe
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:00 6:20 6:41 | 7:01 7:21 7:41 | 8:01 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:20 22:40 | 23:00 | ||
Діє з 23.03.2024 |
6 | 6:00 6:20 6:41 |
---|---|
7 | 7:01 7:21 7:41 |
8 | 8:01 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:20 22:40 |
23 | 23:00 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:00 6:20 6:41 | 7:01 7:21 7:41 | 8:01 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:20 22:40 | 23:00 | ||
Діє з 23.03.2024 |
6 | 6:00 6:20 6:41 |
---|---|
7 | 7:01 7:21 7:41 |
8 | 8:01 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:20 22:40 |
23 | 23:00 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wiosenna | |
2 | 1 | Leśmiana | |
4 | 2 | Botaniczna | |
5 | 1 | Wańkowicza | |
6 | 1 | Iwaszkiewicza | |
7 | 1 | Zaranie | |
8 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
10 | 2 | Rondo Reagana | |
11 | 1 | Kolorowych Domów | |
12 | 1 | Osiedle Bukowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою