Розклад руху маршруту 66
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Rondo Reagana (84811)
- Напрямок: Podjuchy Dworzec або Klucz
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:19 6:39 6:59 | 7:20 7:40 | 8:00 8:20 8:40 | 9:00 9:20 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:20 17:40 | 18:00 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:20 7:40 |
8 | 8:00 8:20 8:40 |
9 | 9:00 9:20 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:19 6:39 6:59 | 7:20 7:40 | 8:00 8:20 8:40 | 9:00 9:20 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:20 17:40 | 18:00 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:20 7:40 |
8 | 8:00 8:20 8:40 |
9 | 9:00 9:20 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Klucz»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
1 | 0 | Zaranie | |
2 | 1 | Iwaszkiewicza | |
3 | 1 | Wańkowicza | |
5 | 2 | Botaniczna | |
8 | 3 | Wiosenna | |
9 | 1 | Struga Zajezdnia | |
11 | 2 | Bagienna | |
12 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
14 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
16 | 2 | Sanatoryjna | |
18 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
19 | 1 | Grabowa | |
20 | 1 | Złota | |
23 | 3 | Granitowa | |
25 | 2 | Podjuchy | |
26 | 1 | Metalowa | |
28 | 2 | Podjuchy Dworzec (кінцева зупинка) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою