Розклад руху маршруту 66
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Iwaszkiewicza (88121)
- Напрямок: Osiedle Bukowe
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 6:26 6:47 | 7:07 7:27 7:47 | 8:07 8:27 8:47 | 9:07 9:27 9:47 | 10:07 10:27 10:47 | 11:07 11:27 11:47 | 12:07 12:27 12:47 | 13:07 13:27 13:47 | 14:07 14:27 14:47 | 15:07 15:27 15:47 | 16:07 16:27 16:47 | 17:07 17:27 17:47 | 18:07 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:06 20:26 20:46 | 21:06 21:26 21:46 | 22:05 22:25 22:45 | 23:05 | ||
Діє з 23.03.2024 |
6 | 6:06 6:26 6:47 |
---|---|
7 | 7:07 7:27 7:47 |
8 | 8:07 8:27 8:47 |
9 | 9:07 9:27 9:47 |
10 | 10:07 10:27 10:47 |
11 | 11:07 11:27 11:47 |
12 | 12:07 12:27 12:47 |
13 | 13:07 13:27 13:47 |
14 | 14:07 14:27 14:47 |
15 | 15:07 15:27 15:47 |
16 | 16:07 16:27 16:47 |
17 | 17:07 17:27 17:47 |
18 | 18:07 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:06 20:26 20:46 |
21 | 21:06 21:26 21:46 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 6:26 6:47 | 7:07 7:27 7:47 | 8:07 8:27 8:47 | 9:07 9:27 9:47 | 10:07 10:27 10:47 | 11:07 11:27 11:47 | 12:07 12:27 12:47 | 13:07 13:27 13:47 | 14:07 14:27 14:47 | 15:07 15:27 15:47 | 16:07 16:27 16:47 | 17:07 17:27 17:47 | 18:07 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:06 20:26 20:46 | 21:06 21:26 21:46 | 22:05 22:25 22:45 | 23:05 | ||
Діє з 23.03.2024 |
6 | 6:06 6:26 6:47 |
---|---|
7 | 7:07 7:27 7:47 |
8 | 8:07 8:27 8:47 |
9 | 9:07 9:27 9:47 |
10 | 10:07 10:27 10:47 |
11 | 11:07 11:27 11:47 |
12 | 12:07 12:27 12:47 |
13 | 13:07 13:27 13:47 |
14 | 14:07 14:27 14:47 |
15 | 15:07 15:27 15:47 |
16 | 16:07 16:27 16:47 |
17 | 17:07 17:27 17:47 |
18 | 18:07 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:06 20:26 20:46 |
21 | 21:06 21:26 21:46 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza | ||
1 | Iwaszkiewicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Zaranie | |
2 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
4 | 2 | Rondo Reagana | |
5 | 1 | Kolorowych Domów | |
6 | 1 | Osiedle Bukowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою