Розклад руху маршруту 66
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Wańkowicza (88011)
- Напрямок: Osiedle Bukowe
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:05 6:25 6:46 | 7:06 7:26 7:46 | 8:06 8:26 8:46 | 9:06 9:26 9:46 | 10:06 10:26 10:46 | 11:06 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:06 14:26 14:46 | 15:06 15:26 15:46 | 16:06 16:26 16:46 | 17:06 17:26 17:46 | 18:06 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:04 22:24 22:44 | 23:04 | ||
Діє з 23.03.2024 |
6 | 6:05 6:25 6:46 |
---|---|
7 | 7:06 7:26 7:46 |
8 | 8:06 8:26 8:46 |
9 | 9:06 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:26 10:46 |
11 | 11:06 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:26 14:46 |
15 | 15:06 15:26 15:46 |
16 | 16:06 16:26 16:46 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:06 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:04 22:24 22:44 |
23 | 23:04 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:05 6:25 6:46 | 7:06 7:26 7:46 | 8:06 8:26 8:46 | 9:06 9:26 9:46 | 10:06 10:26 10:46 | 11:06 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:06 14:26 14:46 | 15:06 15:26 15:46 | 16:06 16:26 16:46 | 17:06 17:26 17:46 | 18:06 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:04 22:24 22:44 | 23:04 | ||
Діє з 23.03.2024 |
6 | 6:05 6:25 6:46 |
---|---|
7 | 7:06 7:26 7:46 |
8 | 8:06 8:26 8:46 |
9 | 9:06 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:26 10:46 |
11 | 11:06 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:26 14:46 |
15 | 15:06 15:26 15:46 |
16 | 16:06 16:26 16:46 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:06 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:04 22:24 22:44 |
23 | 23:04 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Iwaszkiewicza | |
2 | 1 | Zaranie | |
3 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
5 | 2 | Rondo Reagana | |
6 | 1 | Kolorowych Domów | |
7 | 1 | Osiedle Bukowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою