Розклад руху маршруту 66
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Podjuchy Dworzec (82721)
- Напрямок: Osiedle Bukowe
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:46 | 6:06 6:26 6:46 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:25 16:45 | 17:06 17:26 17:46 | 18:06 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:46 |
---|---|
6 | 6:06 6:26 6:46 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:25 16:45 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:06 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:46 | 6:06 6:26 6:46 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:25 16:45 | 17:06 17:26 17:46 | 18:06 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:46 |
---|---|
6 | 6:06 6:26 6:46 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:25 16:45 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:06 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Bagienna»
- #
-
Відправлення з сусідньої зупинки № 82712
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Metalowa | |
3 | 2 | Podjuchy | |
4 | 1 | Granitowa | |
6 | 2 | Złota | |
7 | 1 | Grabowa | |
9 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
10 | 1 | Sanatoryjna | |
13 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
14 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
15 | 1 | Torfowa | |
16 | 1 | Bagienna | |
17 | 1 | Struga Zajezdnia | |
18 | 1 | Wiosenna | |
19 | 1 | Leśmiana | |
21 | 2 | Botaniczna | |
22 | 1 | Wańkowicza | |
23 | 1 | Iwaszkiewicza | |
24 | 1 | Zaranie | |
25 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
27 | 2 | Rondo Reagana | |
28 | 1 | Kolorowych Domów | |
29 | 1 | Osiedle Bukowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою