Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Jasne Błonia (12612)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:12 5:32 5:47 | 6:02 6:14 6:26 6:38 6:51 | 7:03 7:15 7:28 7:40 7:52 | 8:04 8:19 8:34 8:49 | 9:04 9:19 9:34 9:49 | 10:04 10:19 10:34 10:49 | 11:04 11:19 11:34 11:49 | 12:04 12:19 12:34 12:49 | 13:04 13:19 13:34 13:49 | 14:04 14:16 14:28 14:40 14:52 | 15:04 15:16 15:28 15:40 15:52 | 16:04 16:16 16:28 16:40 16:52 | 17:04 17:19 17:34 17:49 | 18:03 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:02 21:22 21:42 | 22:02 22:22 22:42 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:12 5:32 5:47 |
---|---|
6 | 6:02 6:14 6:26 6:38 6:51 |
7 | 7:03 7:15 7:28 7:40 7:52 |
8 | 8:04 8:19 8:34 8:49 |
9 | 9:04 9:19 9:34 9:49 |
10 | 10:04 10:19 10:34 10:49 |
11 | 11:04 11:19 11:34 11:49 |
12 | 12:04 12:19 12:34 12:49 |
13 | 13:04 13:19 13:34 13:49 |
14 | 14:04 14:16 14:28 14:40 14:52 |
15 | 15:04 15:16 15:28 15:40 15:52 |
16 | 16:04 16:16 16:28 16:40 16:52 |
17 | 17:04 17:19 17:34 17:49 |
18 | 18:03 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:02 21:22 21:42 |
22 | 22:02 22:22 22:42 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:12 5:32 5:47 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:33 7:48 | 8:03 8:18 8:34 8:49 | 9:04 9:19 9:34 9:49 | 10:04 10:19 10:34 10:49 | 11:04 11:19 11:34 11:49 | 12:04 12:19 12:34 12:49 | 13:04 13:19 13:34 13:49 | 14:04 14:19 14:34 14:49 | 15:04 15:19 15:34 15:49 | 16:04 16:19 16:34 16:49 | 17:04 17:19 17:34 17:49 | 18:03 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:02 21:22 21:42 | 22:02 22:22 22:42 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:12 5:32 5:47 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:33 7:48 |
8 | 8:03 8:18 8:34 8:49 |
9 | 9:04 9:19 9:34 9:49 |
10 | 10:04 10:19 10:34 10:49 |
11 | 11:04 11:19 11:34 11:49 |
12 | 12:04 12:19 12:34 12:49 |
13 | 13:04 13:19 13:34 13:49 |
14 | 14:04 14:19 14:34 14:49 |
15 | 15:04 15:19 15:34 15:49 |
16 | 16:04 16:19 16:34 16:49 |
17 | 17:04 17:19 17:34 17:49 |
18 | 18:03 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:02 21:22 21:42 |
22 | 22:02 22:22 22:42 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:22 5:42 | 6:02 6:22 6:42 | 7:02 7:22 7:42 | 8:02 8:22 8:42 | 9:03 9:23 9:43 | 10:03 10:18 10:33 10:48 | 11:03 11:18 11:33 11:48 | 12:03 12:18 12:33 12:48 | 13:03 13:18 13:33 13:48 | 14:03 14:18 14:33 14:48 | 15:03 15:18 15:33 15:48 | 16:03 16:18 16:33 16:48 | 17:03 17:18 17:33 17:48 | 18:02 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:02 21:22 21:42 | 22:02 22:22 22:42 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:22 5:42 |
---|---|
6 | 6:02 6:22 6:42 |
7 | 7:02 7:22 7:42 |
8 | 8:02 8:22 8:42 |
9 | 9:03 9:23 9:43 |
10 | 10:03 10:18 10:33 10:48 |
11 | 11:03 11:18 11:33 11:48 |
12 | 12:03 12:18 12:33 12:48 |
13 | 13:03 13:18 13:33 13:48 |
14 | 14:03 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:03 15:18 15:33 15:48 |
16 | 16:03 16:18 16:33 16:48 |
17 | 17:03 17:18 17:33 17:48 |
18 | 18:02 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:02 21:22 21:42 |
22 | 22:02 22:22 22:42 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:22 5:52 | 6:22 6:52 | 7:22 7:52 | 8:22 8:52 | 9:23 9:53 | 10:23 10:53 | 11:23 11:43 | 12:03 12:23 12:43 | 13:03 13:23 13:43 | 14:03 14:23 14:43 | 15:03 15:23 15:43 | 16:03 16:23 16:43 | 17:03 17:23 17:43 | 18:02 18:22 18:52 | 19:22 19:52 | 20:22 20:52 | 21:22 21:52 | 22:22 22:52 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:22 5:52 |
---|---|
6 | 6:22 6:52 |
7 | 7:22 7:52 |
8 | 8:22 8:52 |
9 | 9:23 9:53 |
10 | 10:23 10:53 |
11 | 11:23 11:43 |
12 | 12:03 12:23 12:43 |
13 | 13:03 13:23 13:43 |
14 | 14:03 14:23 14:43 |
15 | 15:03 15:23 15:43 |
16 | 16:03 16:23 16:43 |
17 | 17:03 17:23 17:43 |
18 | 18:02 18:22 18:52 |
19 | 19:22 19:52 |
20 | 20:22 20:52 |
21 | 21:22 21:52 |
22 | 22:22 22:52 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody «Santocka» | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza | ||
4 | Poniatowskiego | ||
1 | Lindego | ||
3 | Łękno | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Jasne Błonia (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Kołłątaja | |
5 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
6 | 1 | Sczanieckiej | |
8 | 2 | Plac Matki Teresy | |
9 | 1 | Emilii Plater | |
11 | 2 | Antosiewicza | |
12 | 1 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою