Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:43 5:57 | 6:12 6:27 6:41 6:53 | 7:04 7:16 7:28 7:40 7:55 | 8:11 8:26 8:41 8:56 | 9:11 9:26 9:41 9:56 | 10:11 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:53 | 14:05 14:17 14:28 14:40 14:52 | 15:04 15:16 15:28 15:40 15:52 | 16:04 16:16 16:28 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:11 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:25 5:43 5:57 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:41 6:53 |
7 | 7:04 7:16 7:28 7:40 7:55 |
8 | 8:11 8:26 8:41 8:56 |
9 | 9:11 9:26 9:41 9:56 |
10 | 10:11 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:53 |
14 | 14:05 14:17 14:28 14:40 14:52 |
15 | 15:04 15:16 15:28 15:40 15:52 |
16 | 16:04 16:16 16:28 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:11 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:43 5:57 | 6:12 6:27 6:42 6:57 | 7:11 7:26 7:41 7:56 | 8:11 8:26 8:41 8:56 | 9:11 9:26 9:41 9:56 | 10:11 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:40 14:55 | 15:10 15:25 15:40 15:55 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:11 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:25 5:43 5:57 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:42 6:57 |
7 | 7:11 7:26 7:41 7:56 |
8 | 8:11 8:26 8:41 8:56 |
9 | 9:11 9:26 9:41 9:56 |
10 | 10:11 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:40 14:55 |
15 | 15:10 15:25 15:40 15:55 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:11 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:48 | 6:07 6:27 6:47 | 7:07 7:27 7:47 | 8:07 8:27 8:47 | 9:05 9:25 9:40 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:55 | 13:10 13:25 13:40 13:55 | 14:10 14:25 14:40 14:55 | 15:10 15:25 15:40 15:55 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:45 | 18:06 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:25 5:48 |
---|---|
6 | 6:07 6:27 6:47 |
7 | 7:07 7:27 7:47 |
8 | 8:07 8:27 8:47 |
9 | 9:05 9:25 9:40 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:55 |
13 | 13:10 13:25 13:40 13:55 |
14 | 14:10 14:25 14:40 14:55 |
15 | 15:10 15:25 15:40 15:55 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:45 |
18 | 18:06 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:48 | 6:17 6:47 | 7:17 7:47 | 8:17 8:47 | 9:15 9:45 | 10:15 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:05 15:25 15:45 | 16:05 16:25 16:45 | 17:05 17:25 17:45 | 18:16 18:46 | 19:16 19:46 | 20:17 20:47 | 21:17 21:47 | 22:18 22:48 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:48 |
---|---|
6 | 6:17 6:47 |
7 | 7:17 7:47 |
8 | 8:17 8:47 |
9 | 9:15 9:45 |
10 | 10:15 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:05 15:25 15:45 |
16 | 16:05 16:25 16:45 |
17 | 17:05 17:25 17:45 |
18 | 18:16 18:46 |
19 | 19:16 19:46 |
20 | 20:17 20:47 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:18 22:48 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Jasne Błonia | |
5 | 2 | Piotra Skargi | |
7 | 2 | Bogumiły | |
9 | 2 | Łękno | |
11 | 2 | Lindego | |
14 | 3 | Poniatowskiego | |
16 | 2 | Witkiewicza | |
18 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
20 | 2 | Ogrody «Santocka» | |
21 | 1 | Świerczewska | |
22 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою