Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Ofiar Oświęcimia (14211)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:15 5:35 5:50 | 6:05 6:17 6:29 6:41 6:55 | 7:07 7:19 7:32 7:44 7:56 | 8:08 8:23 8:38 8:53 | 9:08 9:23 9:38 9:53 | 10:08 10:23 10:38 10:53 | 11:08 11:23 11:38 11:53 | 12:08 12:23 12:38 12:53 | 13:08 13:23 13:38 13:53 | 14:08 14:20 14:32 14:44 14:56 | 15:09 15:21 15:33 15:45 15:57 | 16:09 16:21 16:33 16:44 16:56 | 17:08 17:23 17:38 17:53 | 18:06 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:45 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:15 5:35 5:50 |
---|---|
6 | 6:05 6:17 6:29 6:41 6:55 |
7 | 7:07 7:19 7:32 7:44 7:56 |
8 | 8:08 8:23 8:38 8:53 |
9 | 9:08 9:23 9:38 9:53 |
10 | 10:08 10:23 10:38 10:53 |
11 | 11:08 11:23 11:38 11:53 |
12 | 12:08 12:23 12:38 12:53 |
13 | 13:08 13:23 13:38 13:53 |
14 | 14:08 14:20 14:32 14:44 14:56 |
15 | 15:09 15:21 15:33 15:45 15:57 |
16 | 16:09 16:21 16:33 16:44 16:56 |
17 | 17:08 17:23 17:38 17:53 |
18 | 18:06 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:15 5:35 5:50 | 6:05 6:20 6:35 6:50 | 7:05 7:20 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:37 8:52 | 9:07 9:22 9:37 9:52 | 10:07 10:22 10:37 10:52 | 11:07 11:22 11:37 11:52 | 12:07 12:22 12:37 12:52 | 13:07 13:22 13:37 13:52 | 14:07 14:22 14:37 14:52 | 15:08 15:23 15:38 15:53 | 16:08 16:23 16:37 16:52 | 17:07 17:22 17:37 17:52 | 18:06 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:45 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:15 5:35 5:50 |
---|---|
6 | 6:05 6:20 6:35 6:50 |
7 | 7:05 7:20 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:37 8:52 |
9 | 9:07 9:22 9:37 9:52 |
10 | 10:07 10:22 10:37 10:52 |
11 | 11:07 11:22 11:37 11:52 |
12 | 12:07 12:22 12:37 12:52 |
13 | 13:07 13:22 13:37 13:52 |
14 | 14:07 14:22 14:37 14:52 |
15 | 15:08 15:23 15:38 15:53 |
16 | 16:08 16:23 16:37 16:52 |
17 | 17:07 17:22 17:37 17:52 |
18 | 18:06 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:45 | 6:05 6:25 6:45 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:06 9:26 9:46 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:21 13:36 13:51 | 14:06 14:21 14:36 14:51 | 15:06 15:21 15:36 15:51 | 16:06 16:21 16:36 16:51 | 17:06 17:21 17:36 17:51 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:45 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:05 6:25 6:45 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:06 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:21 13:36 13:51 |
14 | 14:06 14:21 14:36 14:51 |
15 | 15:06 15:21 15:36 15:51 |
16 | 16:06 16:21 16:36 16:51 |
17 | 17:06 17:21 17:36 17:51 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:55 | 6:25 6:55 | 7:25 7:55 | 8:25 8:55 | 9:26 9:56 | 10:26 10:56 | 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:06 14:26 14:46 | 15:06 15:26 15:46 | 16:06 16:26 16:46 | 17:06 17:26 17:46 | 18:05 18:25 18:55 | 19:25 19:55 | 20:25 20:55 | 21:25 21:55 | 22:25 22:55 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:25 5:55 |
---|---|
6 | 6:25 6:55 |
7 | 7:25 7:55 |
8 | 8:25 8:55 |
9 | 9:26 9:56 |
10 | 10:26 10:56 |
11 | 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:26 14:46 |
15 | 15:06 15:26 15:46 |
16 | 16:06 16:26 16:46 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:05 18:25 18:55 |
19 | 19:25 19:55 |
20 | 20:25 20:55 |
21 | 21:25 21:55 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody «Santocka» | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza | ||
4 | Poniatowskiego | ||
1 | Lindego | ||
3 | Łękno | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Jasne Błonia | ||
3 | Kołłątaja | ||
2 | Ofiar Oświęcimia (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Sczanieckiej | |
3 | 2 | Plac Matki Teresy | |
4 | 1 | Emilii Plater | |
6 | 2 | Antosiewicza | |
7 | 1 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою