Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Matki Teresy (17011)
- Напрямок: Karola Miarki
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:21 5:39 5:53 | 6:07 6:22 6:36 6:48 6:59 | 7:11 7:23 7:35 7:50 | 8:06 8:21 8:36 8:51 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:21 13:36 13:48 | 14:00 14:12 14:23 14:35 14:47 14:59 | 15:11 15:23 15:34 15:46 15:58 | 16:10 16:22 16:35 16:50 | 17:05 17:20 17:35 17:50 | 18:06 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:04 22:24 22:44 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:21 5:39 5:53 |
---|---|
6 | 6:07 6:22 6:36 6:48 6:59 |
7 | 7:11 7:23 7:35 7:50 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:51 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:21 13:36 13:48 |
14 | 14:00 14:12 14:23 14:35 14:47 14:59 |
15 | 15:11 15:23 15:34 15:46 15:58 |
16 | 16:10 16:22 16:35 16:50 |
17 | 17:05 17:20 17:35 17:50 |
18 | 18:06 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:04 22:24 22:44 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:21 5:39 5:53 | 6:07 6:22 6:37 6:52 | 7:06 7:21 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:51 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:21 13:36 13:51 | 14:06 14:21 14:35 14:50 | 15:05 15:20 15:34 15:49 | 16:05 16:20 16:35 16:50 | 17:05 17:20 17:35 17:50 | 18:06 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:04 22:24 22:44 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:21 5:39 5:53 |
---|---|
6 | 6:07 6:22 6:37 6:52 |
7 | 7:06 7:21 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:51 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:21 13:36 13:51 |
14 | 14:06 14:21 14:35 14:50 |
15 | 15:05 15:20 15:34 15:49 |
16 | 16:05 16:20 16:35 16:50 |
17 | 17:05 17:20 17:35 17:50 |
18 | 18:06 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:04 22:24 22:44 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:21 5:44 | 6:03 6:23 6:43 | 7:03 7:23 7:43 | 8:03 8:23 8:43 | 9:00 9:20 9:35 9:50 | 10:05 10:20 10:35 10:50 | 11:05 11:20 11:35 11:50 | 12:05 12:20 12:35 12:50 | 13:05 13:20 13:35 13:50 | 14:05 14:20 14:35 14:50 | 15:05 15:20 15:35 15:50 | 16:05 16:20 16:35 16:50 | 17:05 17:20 17:40 | 18:02 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:04 22:24 22:44 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:21 5:44 |
---|---|
6 | 6:03 6:23 6:43 |
7 | 7:03 7:23 7:43 |
8 | 8:03 8:23 8:43 |
9 | 9:00 9:20 9:35 9:50 |
10 | 10:05 10:20 10:35 10:50 |
11 | 11:05 11:20 11:35 11:50 |
12 | 12:05 12:20 12:35 12:50 |
13 | 13:05 13:20 13:35 13:50 |
14 | 14:05 14:20 14:35 14:50 |
15 | 15:05 15:20 15:35 15:50 |
16 | 16:05 16:20 16:35 16:50 |
17 | 17:05 17:20 17:40 |
18 | 18:02 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:04 22:24 22:44 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:44 | 6:13 6:43 | 7:13 7:43 | 8:13 8:43 | 9:11 9:41 | 10:11 10:41 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:12 18:42 | 19:12 19:42 | 20:13 20:43 | 21:13 21:43 | 22:14 22:44 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:44 |
---|---|
6 | 6:13 6:43 |
7 | 7:13 7:43 |
8 | 8:13 8:43 |
9 | 9:11 9:41 |
10 | 10:11 10:41 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:12 18:42 |
19 | 19:12 19:42 |
20 | 20:13 20:43 |
21 | 21:13 21:43 |
22 | 22:14 22:44 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
5 | 3 | Ofiar Oświęcimia | |
6 | 1 | Kołłątaja | |
9 | 3 | Jasne Błonia | |
11 | 2 | Piotra Skargi | |
13 | 2 | Bogumiły | |
15 | 2 | Łękno | |
17 | 2 | Lindego | |
20 | 3 | Poniatowskiego | |
22 | 2 | Witkiewicza | |
24 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
26 | 2 | Ogrody «Santocka» | |
27 | 1 | Świerczewska | |
28 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою