Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Świerczewska (26311)
- Напрямок: Karola Miarki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:39 5:57 | 6:13 6:28 6:43 6:59 | 7:11 7:23 7:35 7:47 7:59 | 8:14 8:29 8:44 8:59 | 9:14 9:29 9:44 9:59 | 10:14 10:29 10:44 10:59 | 11:14 11:29 11:44 11:59 | 12:14 12:29 12:44 12:59 | 13:14 13:29 13:44 13:59 | 14:11 14:23 14:35 14:47 14:59 | 15:13 15:25 15:37 15:49 | 16:01 16:13 16:25 16:37 16:48 | 17:00 17:14 17:29 17:44 17:59 | 18:13 18:28 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:03 22:22 22:42 | 23:02 | |
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:39 5:57 |
---|---|
6 | 6:13 6:28 6:43 6:59 |
7 | 7:11 7:23 7:35 7:47 7:59 |
8 | 8:14 8:29 8:44 8:59 |
9 | 9:14 9:29 9:44 9:59 |
10 | 10:14 10:29 10:44 10:59 |
11 | 11:14 11:29 11:44 11:59 |
12 | 12:14 12:29 12:44 12:59 |
13 | 13:14 13:29 13:44 13:59 |
14 | 14:11 14:23 14:35 14:47 14:59 |
15 | 15:13 15:25 15:37 15:49 |
16 | 16:01 16:13 16:25 16:37 16:48 |
17 | 17:00 17:14 17:29 17:44 17:59 |
18 | 18:13 18:28 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:03 22:22 22:42 |
23 | 23:02 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:39 5:57 | 6:13 6:28 6:43 6:59 | 7:14 7:29 7:44 7:59 | 8:14 8:29 8:44 8:59 | 9:14 9:29 9:44 9:59 | 10:14 10:29 10:44 10:59 | 11:14 11:29 11:44 11:59 | 12:14 12:29 12:44 12:59 | 13:14 13:29 13:44 13:59 | 14:14 14:29 14:44 14:59 | 15:15 15:30 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:44 16:59 | 17:14 17:29 17:44 17:59 | 18:13 18:28 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:03 22:22 22:42 | 23:02 | |
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:39 5:57 |
---|---|
6 | 6:13 6:28 6:43 6:59 |
7 | 7:14 7:29 7:44 7:59 |
8 | 8:14 8:29 8:44 8:59 |
9 | 9:14 9:29 9:44 9:59 |
10 | 10:14 10:29 10:44 10:59 |
11 | 11:14 11:29 11:44 11:59 |
12 | 12:14 12:29 12:44 12:59 |
13 | 13:14 13:29 13:44 13:59 |
14 | 14:14 14:29 14:44 14:59 |
15 | 15:15 15:30 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:44 16:59 |
17 | 17:14 17:29 17:44 17:59 |
18 | 18:13 18:28 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:03 22:22 22:42 |
23 | 23:02 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:39 | 6:02 6:23 6:43 | 7:03 7:23 7:43 | 8:03 8:23 8:43 | 9:03 9:23 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:14 11:29 11:44 11:59 | 12:14 12:29 12:44 12:59 | 13:14 13:29 13:44 13:59 | 14:14 14:29 14:44 14:59 | 15:14 15:29 15:44 15:59 | 16:13 16:28 16:43 16:58 | 17:13 17:28 17:43 | 18:03 18:23 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:03 22:22 22:42 | 23:02 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:39 |
---|---|
6 | 6:02 6:23 6:43 |
7 | 7:03 7:23 7:43 |
8 | 8:03 8:23 8:43 |
9 | 9:03 9:23 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:14 11:29 11:44 11:59 |
12 | 12:14 12:29 12:44 12:59 |
13 | 13:14 13:29 13:44 13:59 |
14 | 14:14 14:29 14:44 14:59 |
15 | 15:14 15:29 15:44 15:59 |
16 | 16:13 16:28 16:43 16:58 |
17 | 17:13 17:28 17:43 |
18 | 18:03 18:23 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:03 22:22 22:42 |
23 | 23:02 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:02 6:33 | 7:03 7:33 | 8:03 8:33 | 9:03 9:33 | 10:03 10:33 | 11:03 11:23 11:43 | 12:03 12:23 12:43 | 13:03 13:23 13:43 | 14:03 14:23 14:43 | 15:03 15:23 15:43 | 16:03 16:23 16:43 | 17:03 17:23 17:43 | 18:03 18:33 | 19:03 19:33 | 20:03 20:33 | 21:03 21:33 | 22:03 22:32 | 23:02 | ||
Діє з 01.05.2023 |
6 | 6:02 6:33 |
---|---|
7 | 7:03 7:33 |
8 | 8:03 8:33 |
9 | 9:03 9:33 |
10 | 10:03 10:33 |
11 | 11:03 11:23 11:43 |
12 | 12:03 12:23 12:43 |
13 | 13:03 13:23 13:43 |
14 | 14:03 14:23 14:43 |
15 | 15:03 15:23 15:43 |
16 | 16:03 16:23 16:43 |
17 | 17:03 17:23 17:43 |
18 | 18:03 18:33 |
19 | 19:03 19:33 |
20 | 20:03 20:33 |
21 | 21:03 21:33 |
22 | 22:03 22:32 |
23 | 23:02 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Jasne Błonia | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Łękno | ||
2 | Lindego | ||
3 | Poniatowskiego | ||
2 | Witkiewicza | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Ogrody «Santocka» | ||
1 | Świerczewska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою