Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Poniatowskiego (30611)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:25 5:40 5:55 | 6:07 6:19 6:31 6:43 6:55 | 7:07 7:19 7:30 7:42 7:54 | 8:10 8:25 8:40 8:55 | 9:10 9:25 9:40 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:55 | 13:10 13:25 13:40 13:55 | 14:07 14:19 14:30 14:42 14:54 | 15:06 15:18 15:30 15:42 15:54 | 16:06 16:18 16:31 16:43 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:15 20:35 20:55 | 21:15 21:35 21:55 | 22:16 22:36 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:05 5:25 5:40 5:55 |
---|---|
6 | 6:07 6:19 6:31 6:43 6:55 |
7 | 7:07 7:19 7:30 7:42 7:54 |
8 | 8:10 8:25 8:40 8:55 |
9 | 9:10 9:25 9:40 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:55 |
13 | 13:10 13:25 13:40 13:55 |
14 | 14:07 14:19 14:30 14:42 14:54 |
15 | 15:06 15:18 15:30 15:42 15:54 |
16 | 16:06 16:18 16:31 16:43 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:15 20:35 20:55 |
21 | 21:15 21:35 21:55 |
22 | 22:16 22:36 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:25 5:40 5:55 | 6:10 6:25 6:40 6:55 | 7:10 7:25 7:40 7:55 | 8:10 8:25 8:40 8:55 | 9:10 9:25 9:40 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:55 | 13:10 13:25 13:40 13:55 | 14:10 14:25 14:39 14:54 | 15:09 15:24 15:39 15:54 | 16:09 16:24 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:15 20:35 20:55 | 21:15 21:35 21:55 | 22:16 22:36 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:05 5:25 5:40 5:55 |
---|---|
6 | 6:10 6:25 6:40 6:55 |
7 | 7:10 7:25 7:40 7:55 |
8 | 8:10 8:25 8:40 8:55 |
9 | 9:10 9:25 9:40 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:55 |
13 | 13:10 13:25 13:40 13:55 |
14 | 14:10 14:25 14:39 14:54 |
15 | 15:09 15:24 15:39 15:54 |
16 | 16:09 16:24 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:15 20:35 20:55 |
21 | 21:15 21:35 21:55 |
22 | 22:16 22:36 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:56 | 6:15 6:35 6:55 | 7:15 7:35 7:55 | 8:15 8:35 8:55 | 9:15 9:35 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:09 11:24 11:39 11:54 | 12:09 12:24 12:39 12:54 | 13:09 13:24 13:39 13:54 | 14:09 14:24 14:39 14:54 | 15:09 15:24 15:39 15:54 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:15 20:35 20:55 | 21:15 21:35 21:55 | 22:16 22:36 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:56 |
---|---|
6 | 6:15 6:35 6:55 |
7 | 7:15 7:35 7:55 |
8 | 8:15 8:35 8:55 |
9 | 9:15 9:35 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:09 11:24 11:39 11:54 |
12 | 12:09 12:24 12:39 12:54 |
13 | 13:09 13:24 13:39 13:54 |
14 | 14:09 14:24 14:39 14:54 |
15 | 15:09 15:24 15:39 15:54 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:15 20:35 20:55 |
21 | 21:15 21:35 21:55 |
22 | 22:16 22:36 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:46 | 6:15 6:45 | 7:15 7:45 | 8:15 8:45 | 9:15 9:45 | 10:15 10:45 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:54 | 15:14 15:34 15:54 | 16:15 16:35 16:55 | 17:15 17:35 17:55 | 18:15 18:45 | 19:15 19:45 | 20:15 20:45 | 21:15 21:45 | 22:16 22:46 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:16 5:46 |
---|---|
6 | 6:15 6:45 |
7 | 7:15 7:45 |
8 | 8:15 8:45 |
9 | 9:15 9:45 |
10 | 10:15 10:45 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:54 |
15 | 15:14 15:34 15:54 |
16 | 16:15 16:35 16:55 |
17 | 17:15 17:35 17:55 |
18 | 18:15 18:45 |
19 | 19:15 19:45 |
20 | 20:15 20:45 |
21 | 21:15 21:45 |
22 | 22:16 22:46 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody «Santocka» | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza | ||
4 | Poniatowskiego (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Lindego | |
4 | 3 | Łękno | |
6 | 2 | Bogumiły | |
8 | 2 | Piotra Skargi | |
10 | 2 | Jasne Błonia | |
13 | 3 | Kołłątaja | |
15 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
16 | 1 | Sczanieckiej | |
18 | 2 | Plac Matki Teresy | |
19 | 1 | Emilii Plater | |
21 | 2 | Antosiewicza | |
22 | 1 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою