Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Poniatowskiego (30631)
- Напрямок: Karola Miarki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:34 5:52 | 6:08 6:23 6:38 6:53 | 7:05 7:17 7:29 7:41 7:53 | 8:08 8:23 8:38 8:53 | 9:08 9:23 9:38 9:53 | 10:08 10:23 10:38 10:53 | 11:08 11:23 11:38 11:53 | 12:08 12:23 12:38 12:53 | 13:08 13:23 13:38 13:53 | 14:05 14:17 14:29 14:41 14:53 | 15:06 15:18 15:30 15:42 15:54 | 16:06 16:18 16:30 16:41 16:53 | 17:08 17:23 17:38 17:53 | 18:08 18:23 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:34 5:52 |
---|---|
6 | 6:08 6:23 6:38 6:53 |
7 | 7:05 7:17 7:29 7:41 7:53 |
8 | 8:08 8:23 8:38 8:53 |
9 | 9:08 9:23 9:38 9:53 |
10 | 10:08 10:23 10:38 10:53 |
11 | 11:08 11:23 11:38 11:53 |
12 | 12:08 12:23 12:38 12:53 |
13 | 13:08 13:23 13:38 13:53 |
14 | 14:05 14:17 14:29 14:41 14:53 |
15 | 15:06 15:18 15:30 15:42 15:54 |
16 | 16:06 16:18 16:30 16:41 16:53 |
17 | 17:08 17:23 17:38 17:53 |
18 | 18:08 18:23 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:34 5:52 | 6:08 6:23 6:38 6:53 | 7:08 7:23 7:38 7:53 | 8:08 8:23 8:38 8:53 | 9:08 9:23 9:38 9:53 | 10:08 10:23 10:38 10:53 | 11:08 11:23 11:38 11:53 | 12:08 12:23 12:38 12:53 | 13:08 13:23 13:38 13:53 | 14:08 14:23 14:38 14:53 | 15:08 15:23 15:38 15:53 | 16:08 16:23 16:38 16:53 | 17:08 17:23 17:38 17:53 | 18:08 18:23 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:34 5:52 |
---|---|
6 | 6:08 6:23 6:38 6:53 |
7 | 7:08 7:23 7:38 7:53 |
8 | 8:08 8:23 8:38 8:53 |
9 | 9:08 9:23 9:38 9:53 |
10 | 10:08 10:23 10:38 10:53 |
11 | 11:08 11:23 11:38 11:53 |
12 | 12:08 12:23 12:38 12:53 |
13 | 13:08 13:23 13:38 13:53 |
14 | 14:08 14:23 14:38 14:53 |
15 | 15:08 15:23 15:38 15:53 |
16 | 16:08 16:23 16:38 16:53 |
17 | 17:08 17:23 17:38 17:53 |
18 | 18:08 18:23 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:34 5:57 | 6:18 6:38 6:58 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:53 | 10:08 10:23 10:38 10:53 | 11:08 11:23 11:38 11:53 | 12:08 12:23 12:38 12:53 | 13:08 13:23 13:38 13:53 | 14:08 14:23 14:38 14:53 | 15:08 15:23 15:38 15:53 | 16:08 16:23 16:38 16:53 | 17:08 17:23 17:38 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:34 5:57 |
---|---|
6 | 6:18 6:38 6:58 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:53 |
10 | 10:08 10:23 10:38 10:53 |
11 | 11:08 11:23 11:38 11:53 |
12 | 12:08 12:23 12:38 12:53 |
13 | 13:08 13:23 13:38 13:53 |
14 | 14:08 14:23 14:38 14:53 |
15 | 15:08 15:23 15:38 15:53 |
16 | 16:08 16:23 16:38 16:53 |
17 | 17:08 17:23 17:38 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:57 | 6:28 6:58 | 7:28 7:58 | 8:28 8:58 | 9:28 9:58 | 10:28 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:28 18:58 | 19:28 19:58 | 20:28 20:58 | 21:28 21:58 | 22:27 22:57 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:57 |
---|---|
6 | 6:28 6:58 |
7 | 7:28 7:58 |
8 | 8:28 8:58 |
9 | 9:28 9:58 |
10 | 10:28 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:28 18:58 |
19 | 19:28 19:58 |
20 | 20:28 20:58 |
21 | 21:28 21:58 |
22 | 22:27 22:57 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Jasne Błonia | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Łękno | ||
2 | Lindego | ||
3 | Poniatowskiego (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Witkiewicza | |
4 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
6 | 2 | Ogrody «Santocka» | |
7 | 1 | Świerczewska | |
8 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою