Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Bogumiły (30814)
- Напрямок: Karola Miarki
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 5:48 | 6:02 6:17 6:32 6:47 6:59 | 7:11 7:23 7:35 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 13:59 | 14:11 14:23 14:35 14:47 14:59 | 15:11 15:23 15:35 15:47 15:59 | 16:11 16:23 16:35 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:52 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:13 22:33 22:53 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:30 5:48 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 6:59 |
7 | 7:11 7:23 7:35 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 13:59 |
14 | 14:11 14:23 14:35 14:47 14:59 |
15 | 15:11 15:23 15:35 15:47 15:59 |
16 | 16:11 16:23 16:35 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:52 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:13 22:33 22:53 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 5:48 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:52 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:13 22:33 22:53 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:30 5:48 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:52 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:13 22:33 22:53 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 5:53 | 6:12 6:32 6:52 | 7:12 7:32 7:52 | 8:12 8:32 8:52 | 9:12 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:52 | 18:12 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:52 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:13 22:33 22:53 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:30 5:53 |
---|---|
6 | 6:12 6:32 6:52 |
7 | 7:12 7:32 7:52 |
8 | 8:12 8:32 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:52 |
18 | 18:12 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:52 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:13 22:33 22:53 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:53 | 6:22 6:52 | 7:22 7:52 | 8:22 8:52 | 9:22 9:52 | 10:22 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:12 13:32 13:52 | 14:12 14:32 14:52 | 15:12 15:32 15:52 | 16:12 16:32 16:52 | 17:12 17:32 17:52 | 18:22 18:52 | 19:22 19:52 | 20:22 20:52 | 21:22 21:52 | 22:23 22:53 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:53 |
---|---|
6 | 6:22 6:52 |
7 | 7:22 7:52 |
8 | 8:22 8:52 |
9 | 9:22 9:52 |
10 | 10:22 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:12 14:32 14:52 |
15 | 15:12 15:32 15:52 |
16 | 16:12 16:32 16:52 |
17 | 17:12 17:32 17:52 |
18 | 18:22 18:52 |
19 | 19:22 19:52 |
20 | 20:22 20:52 |
21 | 21:22 21:52 |
22 | 22:23 22:53 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Jasne Błonia | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Bogumiły (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Łękno | |
4 | 2 | Lindego | |
7 | 3 | Poniatowskiego | |
9 | 2 | Witkiewicza | |
11 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
13 | 2 | Ogrody «Santocka» | |
14 | 1 | Świerczewska | |
15 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою