Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Witkiewicza (34911)
- Напрямок: Karola Miarki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:35 5:53 | 6:09 6:24 6:39 6:55 | 7:07 7:19 7:31 7:43 7:55 | 8:10 8:25 8:40 8:55 | 9:10 9:25 9:40 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:55 | 13:10 13:25 13:40 13:55 | 14:07 14:19 14:31 14:43 14:55 | 15:08 15:20 15:32 15:44 15:56 | 16:08 16:20 16:32 16:43 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:09 18:24 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:35 5:53 |
---|---|
6 | 6:09 6:24 6:39 6:55 |
7 | 7:07 7:19 7:31 7:43 7:55 |
8 | 8:10 8:25 8:40 8:55 |
9 | 9:10 9:25 9:40 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:55 |
13 | 13:10 13:25 13:40 13:55 |
14 | 14:07 14:19 14:31 14:43 14:55 |
15 | 15:08 15:20 15:32 15:44 15:56 |
16 | 16:08 16:20 16:32 16:43 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:09 18:24 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:35 5:53 | 6:09 6:24 6:39 6:55 | 7:10 7:25 7:40 7:55 | 8:10 8:25 8:40 8:55 | 9:10 9:25 9:40 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:55 | 13:10 13:25 13:40 13:55 | 14:10 14:25 14:40 14:55 | 15:10 15:25 15:40 15:55 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:09 18:24 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:35 5:53 |
---|---|
6 | 6:09 6:24 6:39 6:55 |
7 | 7:10 7:25 7:40 7:55 |
8 | 8:10 8:25 8:40 8:55 |
9 | 9:10 9:25 9:40 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:55 |
13 | 13:10 13:25 13:40 13:55 |
14 | 14:10 14:25 14:40 14:55 |
15 | 15:10 15:25 15:40 15:55 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:09 18:24 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:35 5:58 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:54 | 10:09 10:24 10:39 10:54 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:55 | 13:10 13:25 13:40 13:55 | 14:10 14:25 14:40 14:55 | 15:10 15:25 15:40 15:55 | 16:09 16:24 16:39 16:54 | 17:09 17:24 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:35 5:58 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:54 |
10 | 10:09 10:24 10:39 10:54 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:55 |
13 | 13:10 13:25 13:40 13:55 |
14 | 14:10 14:25 14:40 14:55 |
15 | 15:10 15:25 15:40 15:55 |
16 | 16:09 16:24 16:39 16:54 |
17 | 17:09 17:24 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:58 | 6:29 6:59 | 7:29 7:59 | 8:29 8:59 | 9:29 9:59 | 10:29 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:29 18:59 | 19:29 19:59 | 20:29 20:59 | 21:29 21:59 | 22:28 22:58 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:58 |
---|---|
6 | 6:29 6:59 |
7 | 7:29 7:59 |
8 | 8:29 8:59 |
9 | 9:29 9:59 |
10 | 10:29 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:29 18:59 |
19 | 19:29 19:59 |
20 | 20:29 20:59 |
21 | 21:29 21:59 |
22 | 22:28 22:58 |
Діє з 01.05.2023 |
Пояснення:
- 00
- 29.03.2024 (п’ятниця) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Jasne Błonia | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Łękno | ||
2 | Lindego | ||
3 | Poniatowskiego | ||
2 | Witkiewicza (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
4 | 2 | Ogrody «Santocka» | |
5 | 1 | Świerczewska | |
6 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою