Розклад руху маршруту 67
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:36 5:54 | 6:10 6:25 6:40 6:56 | 7:08 7:20 7:32 7:44 7:56 | 8:11 8:26 8:41 8:56 | 9:11 9:26 9:41 9:56 | 10:11 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:56 | 14:08 14:20 14:32 14:44 14:56 | 15:10 15:22 15:34 15:46 15:58 | 16:10 16:22 16:34 16:45 16:57 | 17:11 17:26 17:41 17:56 | 18:10 18:25 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:36 5:54 |
---|---|
6 | 6:10 6:25 6:40 6:56 |
7 | 7:08 7:20 7:32 7:44 7:56 |
8 | 8:11 8:26 8:41 8:56 |
9 | 9:11 9:26 9:41 9:56 |
10 | 10:11 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:56 |
14 | 14:08 14:20 14:32 14:44 14:56 |
15 | 15:10 15:22 15:34 15:46 15:58 |
16 | 16:10 16:22 16:34 16:45 16:57 |
17 | 17:11 17:26 17:41 17:56 |
18 | 18:10 18:25 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:36 5:54 | 6:10 6:25 6:40 6:56 | 7:11 7:26 7:41 7:56 | 8:11 8:26 8:41 8:56 | 9:11 9:26 9:41 9:56 | 10:11 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:41 14:56 | 15:12 15:27 15:42 15:57 | 16:12 16:27 16:41 16:56 | 17:11 17:26 17:41 17:56 | 18:10 18:25 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:36 5:54 |
---|---|
6 | 6:10 6:25 6:40 6:56 |
7 | 7:11 7:26 7:41 7:56 |
8 | 8:11 8:26 8:41 8:56 |
9 | 9:11 9:26 9:41 9:56 |
10 | 10:11 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:41 14:56 |
15 | 15:12 15:27 15:42 15:57 |
16 | 16:12 16:27 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:26 17:41 17:56 |
18 | 18:10 18:25 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 01.05.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:36 5:59 | 6:20 6:40 | 7:00 7:20 7:40 | 8:00 8:20 8:40 | 9:00 9:20 9:40 9:55 | 10:10 10:25 10:40 10:55 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:41 14:56 | 15:11 15:26 15:41 15:56 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 | 18:00 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:36 5:59 |
---|---|
6 | 6:20 6:40 |
7 | 7:00 7:20 7:40 |
8 | 8:00 8:20 8:40 |
9 | 9:00 9:20 9:40 9:55 |
10 | 10:10 10:25 10:40 10:55 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:41 14:56 |
15 | 15:11 15:26 15:41 15:56 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 |
18 | 18:00 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:59 | 6:30 | 7:00 7:30 | 8:00 8:30 | 9:00 9:30 | 10:00 10:30 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:20 17:40 | 18:00 18:30 | 19:00 19:30 | 20:00 20:30 | 21:00 21:30 | 22:00 22:29 22:59 | ||
Діє з 01.05.2023 |
5 | 5:59 |
---|---|
6 | 6:30 |
7 | 7:00 7:30 |
8 | 8:00 8:30 |
9 | 9:00 9:30 |
10 | 10:00 10:30 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:30 |
19 | 19:00 19:30 |
20 | 20:00 20:30 |
21 | 21:00 21:30 |
22 | 22:00 22:29 22:59 |
Діє з 01.05.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Jasne Błonia | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Łękno | ||
2 | Lindego | ||
3 | Poniatowskiego | ||
2 | Witkiewicza | ||
2 | Osiedle Przyjaźni (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Ogrody «Santocka» | |
3 | 1 | Świerczewska | |
4 | 1 | Karola Miarki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою