Розклад руху маршруту 68
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Świergotki (48601)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:22 5:42 | 6:01 6:21 6:37 6:57 | 7:16 7:36 7:58 | 8:18 8:39 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:39 16:59 | 17:19 17:41 | 18:02 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:12 21:42 | 22:12 22:42 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:02 5:22 5:42 |
---|---|
6 | 6:01 6:21 6:37 6:57 |
7 | 7:16 7:36 7:58 |
8 | 8:18 8:39 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:41 |
18 | 18:02 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:12 21:42 |
22 | 22:12 22:42 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Świergotki (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Królewskiego | |
Rostocka | |||
3 | 2 | Kresowa | |
4 | 1 | Axentowicza | |
5 | 1 | Bandurskiego | |
7 | 2 | Pasterska | |
9 | 2 | Komuny Paryskiej | |
10 | 1 | Staw Brodowski | |
11 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
13 | 2 | Sczanieckiej | |
16 | 3 | Matejki | |
19 | 3 | Plac Rodła | |
20 | 1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою