Розклад руху маршруту 68
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Wilcza Wiadukt (16611)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 5:31 5:51 | 6:10 6:20 6:30 6:39 6:46 6:58 | 7:08 7:18 7:27 7:37 7:47 7:57 | 8:08 8:18 8:28 8:38 8:48 | 9:10 9:30 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:10 11:30 11:50 | 12:10 12:30 12:50 | 13:10 13:30 13:50 | 14:10 14:30 14:38 14:48 14:58 | 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 | 16:08 16:18 16:28 16:38 16:48 16:58 | 17:08 17:18 17:28 17:38 17:50 | 18:11 18:31 18:51 | 19:11 19:31 19:51 | 20:11 20:31 20:51 | 21:21 21:51 | 22:21 22:51 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:11 5:31 5:51 |
---|---|
6 | 6:10 6:20 6:30 6:39 6:46 6:58 |
7 | 7:08 7:18 7:27 7:37 7:47 7:57 |
8 | 8:08 8:18 8:28 8:38 8:48 |
9 | 9:10 9:30 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:10 11:30 11:50 |
12 | 12:10 12:30 12:50 |
13 | 13:10 13:30 13:50 |
14 | 14:10 14:30 14:38 14:48 14:58 |
15 | 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 |
16 | 16:08 16:18 16:28 16:38 16:48 16:58 |
17 | 17:08 17:18 17:28 17:38 17:50 |
18 | 18:11 18:31 18:51 |
19 | 19:11 19:31 19:51 |
20 | 20:11 20:31 20:51 |
21 | 21:21 21:51 |
22 | 22:21 22:51 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Świergotki | |||
1 | Królewskiego | ||
Rostocka | |||
2 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
5 | 3 | Matejki | |
8 | 3 | Plac Rodła | |
9 | 1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою