Розклад руху маршруту 68
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:25 5:45 | 6:04 6:14 6:24 6:33 6:40 6:51 | 7:00 7:10 7:19 7:29 7:39 7:50 | 8:01 8:11 8:21 8:32 8:42 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:24 14:31 14:41 14:51 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 | 16:01 16:11 16:21 16:32 16:42 16:52 | 17:02 17:12 17:22 17:32 17:44 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:15 21:45 | 22:15 22:45 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:05 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:04 6:14 6:24 6:33 6:40 6:51 |
7 | 7:00 7:10 7:19 7:29 7:39 7:50 |
8 | 8:01 8:11 8:21 8:32 8:42 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:24 14:31 14:41 14:51 |
15 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 |
16 | 16:01 16:11 16:21 16:32 16:42 16:52 |
17 | 17:02 17:12 17:22 17:32 17:44 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:15 21:45 |
22 | 22:15 22:45 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Świergotki | |||
1 | Królewskiego | ||
Rostocka | |||
2 | Kresowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Axentowicza | |
2 | 1 | Bandurskiego | |
4 | 2 | Pasterska | |
6 | 2 | Komuny Paryskiej | |
7 | 1 | Staw Brodowski | |
8 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
10 | 2 | Sczanieckiej | |
13 | 3 | Matejki | |
16 | 3 | Plac Rodła | |
17 | 1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою