Розклад руху маршруту 69
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:07 5:22 5:42 | 6:00 6:15 6:30 6:45 | 7:00 7:15 7:30 7:45 | 8:00 8:15 8:30 8:45 | 9:02 9:22 9:42 | 10:02 10:22 10:42 | 11:02 11:22 11:42 | 12:02 12:22 12:42 | 13:02 13:22 13:42 | 14:00 14:15 14:30 14:45 | 15:00 15:15 15:30 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:30 17:45 | 18:00 18:15 18:30 18:45 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:02 21:22 21:42 | 22:02 22:22 22:42 | 23:02 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:07 5:22 5:42 |
---|---|
6 | 6:00 6:15 6:30 6:45 |
7 | 7:00 7:15 7:30 7:45 |
8 | 8:00 8:15 8:30 8:45 |
9 | 9:02 9:22 9:42 |
10 | 10:02 10:22 10:42 |
11 | 11:02 11:22 11:42 |
12 | 12:02 12:22 12:42 |
13 | 13:02 13:22 13:42 |
14 | 14:00 14:15 14:30 14:45 |
15 | 15:00 15:15 15:30 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:30 17:45 |
18 | 18:00 18:15 18:30 18:45 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:02 21:22 21:42 |
22 | 22:02 22:22 22:42 |
23 | 23:02 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:22 5:42 | 6:02 6:22 6:42 | 7:02 7:22 7:42 | 8:02 8:22 8:42 | 9:02 9:22 9:42 | 10:02 10:22 10:42 | 11:02 11:22 11:42 | 12:02 12:22 12:42 | 13:02 13:22 13:42 | 14:02 14:22 14:42 | 15:02 15:22 15:42 | 16:02 16:22 16:42 | 17:02 17:22 17:42 | 18:02 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:02 21:22 21:42 | 22:02 22:22 22:42 | 23:02 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:22 5:42 |
---|---|
6 | 6:02 6:22 6:42 |
7 | 7:02 7:22 7:42 |
8 | 8:02 8:22 8:42 |
9 | 9:02 9:22 9:42 |
10 | 10:02 10:22 10:42 |
11 | 11:02 11:22 11:42 |
12 | 12:02 12:22 12:42 |
13 | 13:02 13:22 13:42 |
14 | 14:02 14:22 14:42 |
15 | 15:02 15:22 15:42 |
16 | 16:02 16:22 16:42 |
17 | 17:02 17:22 17:42 |
18 | 18:02 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:02 21:22 21:42 |
22 | 22:02 22:22 22:42 |
23 | 23:02 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:22 5:52 | 6:22 6:52 | 7:22 7:52 | 8:22 8:52 | 9:22 9:52 | 10:22 10:52 | 11:22 11:42 | 12:02 12:22 12:42 | 13:02 13:22 13:42 | 14:02 14:22 14:42 | 15:02 15:22 15:42 | 16:02 16:22 16:42 | 17:02 17:22 17:42 | 18:02 18:22 18:52 | 19:22 19:52 | 20:22 20:52 | 21:22 21:52 | 22:22 22:52 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:22 5:52 |
---|---|
6 | 6:22 6:52 |
7 | 7:22 7:52 |
8 | 8:22 8:52 |
9 | 9:22 9:52 |
10 | 10:22 10:52 |
11 | 11:22 11:42 |
12 | 12:02 12:22 12:42 |
13 | 13:02 13:22 13:42 |
14 | 14:02 14:22 14:42 |
15 | 15:02 15:22 15:42 |
16 | 16:02 16:22 16:42 |
17 | 17:02 17:22 17:42 |
18 | 18:02 18:22 18:52 |
19 | 19:22 19:52 |
20 | 20:22 20:52 |
21 | 21:22 21:52 |
22 | 22:22 22:52 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rugiańska | |||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
2 | Łucznicza | ||
2 | Orzeszkowej | ||
1 | Niemcewicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою